Чому ЗОШ №10 здає в оренду дорослим стадіон, який люди виборювали для своїх дітей? ФОТО

Чому ЗОШ №10 здає в оренду дорослим стадіон, який люди виборювали для своїх дітей? ФОТО

Чому ЗОШ №10 здає в оренду дорослим стадіон, який люди виборювали для своїх дітей? ФОТО

Сьогодні, 16:33

До редакції газети “Субота” звернулась житомирянка Наталія, що живе в декількох метрах від стадіону ЗОШ №10. Жінка обурена тим, що стадіон, який побудований для дітей, використовують дорослі чоловіки.

Чому ЗОШ №10 здає в оренду дорослим стадіон, який люди виборювали для своїх дітей? ФОТО

Стадіон біля ЗОШ №10 побудували для дітей зовсім нещодавно. Але все літо на новому футбольному полі грали дорослі чоловіки. Часто дітям просто не дозволяють грати на стадіоні, тому що охоронець відкриває стадіон лише дорослим, бо ті проплатили за оренду.

Наталія нагадує, що цей стадіон був побудований завдяки людям, що створювали та підписували петицію заради того, щоб діти отримали можливість займатись спортом у хороших умовах.

“Люди виходили на вулицю, щоб побудувати цей стадіон для дітей, а не для дядьків”, – наголошує жінка.

Наталія сподівалася, що дорослі чоловіки припинять грати на стадіоні одразу після початку навчального року. Але у вересні дорослі продовжують грати на шкільному стадіоні до пізнього вечора. Поруч стоять автівки із ввімкненою музикою, а гравці, коли влучають чи не влучають по воротах, дуже голосно викрикують нецензурні вислови. На претензії чоловіки відповідають, що ними заплачено за оренду стадіону.

  Курорти "почервоніли": МОЗ змінив правила повернення до України з кількох держав

“Чому на стадіоні, який побудовали для дітей району Мар’янівка, грають чоловіки, які силою ударів вже руйнують огорожу та поле? Що не зрозуміло, скільки часу прослужить цей стадіон дітям”, – зауважила Наталія.

Важливо зазначити, що діти не б’ють по м’ячу з тією силою, з якою б’ють дорослі. А через те, що на стадіоні грають переважно дорослі, у двір Наталії та двір її сусідки часто залітають м’ячі, після чого дорослі чоловіки без дозволу перелізають через паркан та шукають їх.

Чому ЗОШ №10 здає в оренду дорослим стадіон, який люди виборювали для своїх дітей? ФОТО

“Це ж моя приватна власність – каже Наталія, – звідки я знаю, що він йде м’яч шукати, а може він розглядує, щоб потім щось вкрасти?”

Одного дня, коли дорослі знову грали на стадіоні, на дах будинку Наталії прилетів м’яч. Гуркіт був настільки сильним, що жінка подумала, що на даху ходить людина. М’яч незначно, але пошкодив комен. На питання Наталії, хто буде компенсовувати їй ремонт комену, футболісти просто посміхались.

Наталія постійно писала директорові школи №10 у Viber. Директор підтвердив, що стадіон здається в оренду після уроків, та сказав, що сам грає на цьому стадіоні у складі однієї з команд. Наталія написала йому про пошкоджений комен, про чоловіків, що заходять на її приватну власність у пошуках м’яча, але директор заявив, що “не бачить в цьому криміналу”.

  За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 1 летальний випадок від коронавірусу

Директор також написав, що більшість грає на стадіоні безкоштовно. Проте діти не можуть пограти у футбол, тому що дорослі чоловіки грають там до пізнього вечора й заявляють, що вони заплатили за оренду до 22:30.

Декілька днів тому м’яч знову прилетів у подвір’я Наталії. На цей раз жінка відмовилась віддавати м’яч футболістам та знову написала у Viber директору школи №10, який знову відмовився визнавати провину школи й попросив повернути м’яч. Проте все ж пообіцяв, що поговорить з різними людьми з приводу цієї проблеми, а футболісти більше її не потурбують.

Проте наступного дня все продовжилось, тому жінка не стала віддавати м’яч й хоче передати його поліції у якості речового доказу. Наталія написала й про це директору, на що він їй відповів, що “треба жити мирно”.

Наталії дуже шкода дітей, що не можуть грати на стадіоні, а ще вона вже остаточно втомилась жити у таких умовах, тому жінка збирається звертатись до поліції.

Чому стадіон побудований настільки близько до житлових будинків? Чому на стадіоні, що побудований для дітей, грають дорослі чоловіки? Чи має право школа здавати стадіон в оренду, ще й до пізнього вечора? Й коли футболісти припинять створювати проблеми людям, що живуть поруч із стадіоном?