Як вибрати відеореєстратор: головні критерії

Як вибрати відеореєстратор: головні критерії

Як вибрати відеореєстратор: головні критерії

Сьогодні, 09:30

Від пригод на дорозі не врятує ні надсучасна техніка, ні передова електроніка. Але виявити винних допоможуть пристрої, які використовує більшість водіїв. Якщо купити реєстратор Xiaomi, то можна легко виявити винних в ДТП або порушників дорожнього руху, дії яких призвели до трагедії.

На що звертати увагу при виборі?

Як вибрати відеореєстратор: головні критерії

Більшість моделей обладнання має приблизно однакову функцію, тому перехід від однієї до іншої моделі не викличе незручностей. Головними критеріями вибору називають:

  • якість відео;
  • кути огляду;
  • карта пам’яті;
  • дисплей;
  • спосіб монтажу;
  • допоміжні можливості.

На кожному з параметрів варто зупинитися детальніше.

Основні вимоги до реєстратора

Якість відео – ключовий параметр. Чим якісніше відео, тим ясніше картина ДТП. Спеціалісти рекомендують встановлювати моделі, якість відео в яких складає не менше 720p. Так можна помітити номера автомобілів, сигнали світлофора або регулювальника.

Кути огляду – очі водія. Чим ширше кут, тим більше в кадр потрапляє подій. Деякі моделі мають досить вузький огляд (до 70 градусів). Така електроніка не зафіксує деталей бокового удару. Тому кут повинен бути не менше 120 градусів. Так можна побачити всі сусідні смуги руху.

Карта пам’яті – місце, де зберігаються відзняті матеріали. 16 Гб зазвичай вистачає на кілька годин зйомки.

Дисплей є не в кожній моделі, але він дозволяє налаштувати ідеальне положення об’єктиву. Якщо дисплея немає, то в деякі реєстратори є можливість підключати смартфон через спеціальний кабель. Якість відео на дисплеї ролі не грає: він слугує лише для встановлення кутів огляду. Набагато важливіше якість зйомки самою камерою.

Встановлення електроніки в авто проводиться двома способами в залежності від типу кріплення. Найчастіше це двосторонній скотч або спеціальна присоска. Другий спосіб дозволяє знімати реєстратор при необхідності.

Фінішна вартість пристрою напряму залежить від додаткових можливостей. Серед них: датчик удару, підсвічування світлодіодами, голосове керування, датчики екстреної зйомки, датчик руху.

  Будівлю Романівської ветлікарні планують продати