30-річна житомирянка продала власну дитину китайцям за 400 тис. гривень

30-річна житомирянка продала власну дитину китайцям за 400 тис. гривень

30-річна житомирянка продала власну дитину китайцям за 400 тис. гривень

Сьогодні, 16:52

У київському центрі репродуктивної медицини жінка, яка не змогла стати сурогатною матір’ю, продала подружжю з Китаю власну дитину. Про це повідомила прес-служба Київської міської прокуратури.

Пара дізналась про обман лише при проведенні дослідження на генетичну спорідненість під час оформлення документів у КНР.

Жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального порушення передбаченого ч. 3 ст. 149 КК України, а саме – торгівля людиною, вчинена щодо малолітнього, за попередньою змовою групою осіб.

Зазначається, що 30-річна жінка хотіла стати сурогатною матір’ю та погодилась виносити і народити дитину, біологічними батьками якої мало бути подружжя іноземців. Згідно з договором, підозрювана претендувала на компенсацію близько 400 тис. гривень.

“Підозрювана – 30-річна мешканка Житомирської області, має ще двох дітей. За договором, після народження дитини вона мала пройти тест на спорідненість з дитиною. Але вона його не проходила, а медцентр у свою чергу надав довідку, що спорідненість з дитиною має лише подружжя. Це не відповідало дійсності. Цю дитину іноземна пара потім повернула в Україну. Без генетичної спорідненості малеча не могла отримати там громадянства. Але на сьогодні дитину вже усиновила інша родина”, – повідомила речниця столичної прокуратури Надія Максимець.

  У селі на Житомирщині горіла приватна оселя. ФОТО

Клініка зобов’язувалася провести відповідні медичні процедури із запліднення, здійснювати медикаментозний супровід програми і діагностику вагітності. Проведені процедури не дали результату і жінка не змогла завагітніти.

Проте, щоб отримати гроші, вона завагітніла від свого співмешканця, а після народження дитини віддала подружжю.

При цьому службові особи медичного центру приховали від іноземців інформацію про те, що вони не є біологічними батьками дитини. А пiсля народження надали підроблений документ генетичної спорідненості з немовлям.

Наразі досудове слідство триває. Стаття передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна.

Джерело статті: life.pravda.com.ua