Бунечко повідомив, коли “Полісся” почне грати на власному стадіоні

Бунечко повідомив, коли "Полісся" почне грати на власному стадіоні

Бунечко повідомив, коли “Полісся” почне грати на власному стадіоні

Сьогодні, 14:16

Підрядник обіцяє завершити першу чергу реконструкції житомирського стадіону «Полісся» у жовтні, а у листопаді “Полісся” зможе на ньому грати. Про це повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Стадіон готовий на 90%. Підрядник має встановити глядацькі сидіння на північній трибуні та табло, облаштувати два входи до стадіону та під’єднати освітлення до енергомережі.

Підрядник компанія “Елітбуд”, зокрема Денис Болейко, не знаю він власник чи директор, не пам’ятаю, бо з ним один раз бачився, отримали передостанній транш і найближчим часом розпочне монтаж глядацьких сидінь. Очікуємо, що роботи будуть завершені, за словами Дениса Болейка і компанії “Елітбуд” до кінця жовтня. Це його обіцянка, щоб ви мені її не навалили. Але я беру на себе також відповідальність, але разом з Денисом Болейко, щоб коли нас буде качати ультрас, то вдвох, не вздумали мене одного. Ми перевіримо, чи все буде зроблено якісно та передамо документи в ДАБІ, дозвіл дає Державна архітектурно-будівельна інспекція, центральний офіс, на отримання дозволу на введення в експлуатацію. В них термін – 30 днів, але зі свого боку обіцяю, що тільки документи будуть передані в ДАБІ, відразу зустрінусь з керівником ДАБІ і попрошу максимально прискорити отримання дозволу на введення стадіону в експлуатацію”, – заявив голова Житомирської ОДА.

  Житомирщину продовжує "атакувати" коронавірус: 10 нових випадків за добу

Віталій Бунечко сподівається, що на стадіоні відбудуться матчі футбольного клубу “Полісся”.

“Я добре розумію бажання вболівальників бачити свій клуб на домашньому стадіоні, тому зроблю все необхідне, щоб цей процес не затягнувся. Сподіваюсь, що матчі “Полісся” з “Миколаєвом” та “Агробізнесом” відбудуться тут, щоб вони не проїхали повз Житомир і не приїхали на домашній матч “Полісся” в Київ, а зіграли тут у сусідній області. По графіку “Миколаїв” – 20 листопада, “Агробізнес” – 30 листопада. Це будуть останні матчі цього року футбольного клубу «Полісся» в першій лізі у 2020 році”, – додає Віталій Бунечко.