До обласного центру привезли понад півсотню котів з Харкова, Сум, Житомира

До обласного центру привезли понад півсотню котів з Харкова, Сум, Житомира

До обласного центру привезли понад півсотню котів з Харкова, Сум, Житомира

Сьогодні, 09:16

Виставка котів в рамках ХХIV Відкритого чемпіонату України проходить з 19 по 20 вересня у приміщенні колишнього житомирського кінотеатру “Жовтень”. Для участі у ній власники привезли 58 породистих котів з Житомирщини, Харкова та Сум.

Про це Суспільному розповіла організаторка заходу Світлана Дядик. За її словами, котів на чемпіонаті оцінюють міжнародні експерти:

“Відвідувачі виставки знайомляться з різними породами котів, спілкуються з їх власниками та спостерігають за роботою міжнародних експертів, які оцінюють кожного представника котячих відповідно до вимог і стандартів їхньої породи. Чемпіонські титули отримують ті коти, яким експерти ставлять найвищу племінну оцінку“.

Світлана Дядик каже, що цьогорічна виставка котів вперше проходить за системою “Rolandus” – міжнародної асоціації любителів котів, яка має єдину електронну базу даних – племінний реєстр, завдяки якому видача родоводів проходить без помилок. Саме тому цю систему визнають у всьому світі:

Мета заходу – визначити чемпіонів. Котячі з титулами і сертифікатами щодо їх родоводу беруть участь у племінному розведенні, щоб зберегти чистоту породи“.

  У Ємільчинському районі планують відремонтувати приміщення ЗЗСО

Вхід на виставку – за благодійний внесок. Виручені гроші віддадуть на допомогу безпритульним тваринам.