Житомирян запрошують на виставку картин народного художника Юрія Камишного

Житомирян запрошують на виставку картин народного художника Юрія Камишного

Житомирян запрошують на виставку картин народного художника Юрія Камишного

Сьогодні, 14:30

Сьогодні, 22 вересня, у Житомирі відбудеться презентація виставки картин народного художника України Юрія Камишного «Подорожні замальовки», де будуть представлені роботи створені митцем під час мандрів різними країнами. Художник поділиться своїми враженнями від подорожей у більш ніж 30 країн світу.

Де? Дім української культури ( вул. Велика Бердичівська, 61/18)

Коли? Початок о 17.00

Виставка є частиною мистецького проєкту Юрія Камишного «Творчими шляхами» – упродовж трьох місяців осені художник презентує три виставки: «Подорожні замальовки», «Життя на папері» та «Невідомий Камишний».

Проєкт присвячено всім, хто вболівав і допомагав художнику повернутися на батьківщину з далекої Індії, де він вимушено перебував кілька місяців в часи суворого карантину у травні 2020 року.

У трьох виставкових майданчиках міста одночасно експонуватимуться близько 200 робіт Юрія Камишного.

Виставка «Подорожні замальовки» експонуватиметься в Домі української культури до 30 жовтня.

Із наступного тижня у Житомирському обласному літературному музеї діятиме виставка художніх творів, намальованих на газеті «Життя на папері», – спільний захід Юрія Камишного та починаючих художників, які підтримали його онлайн-челенж і створили власні роботи.

  В одному з гуртожитків Житомира чоловіки до смерті побили товариша

Також на початку жовтня в «Місцевому Навколокультурному Простірі» відкриється виставка «Невідомий Камишний», де будуть представлені ранні твори художника, а також роботи, які зберігаються у приватних колекціях. Деякі з них були викрадені та вважалися втраченими та завдяки небайдужим людям – повернуті до колекції.

Проєкт триватиме до кінця осені. Впродовж нього, з дотриманням карантинних вимог, організовуватимуться різноманітні заходи – перформанси, лекції, творчі вечори тощо.