Невпевненість і сумніви – Овнам, наполегливість – Скорпіонам: гороскоп на 24 вересня

Невпевненість і сумніви – Овнам, наполегливість – Скорпіонам: гороскоп на 24 вересня

Невпевненість і сумніви – Овнам, наполегливість – Скорпіонам: гороскоп на 24 вересня

Сьогодні, 08:16

ОВНИ

У роботі не робіть важливих кроків. Зараз ви будете не надто впевненими в собі й постійно сумніватиметеся. Цей період треба перечекати, незабаром він закінчиться.

ТЕЛЬЦІ

Можна приймати важливі рішення, які стосуються професійних питань. Колеги готові підтримати вас і завдяки цьому ви досягнете блискучих результатів.

БЛИЗНЮКИ

Може виявитися, що ви некомпетентні в деяких питаннях. Якщо ви й помилитеся, то не дуже переймайтеся, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить.

РАКИ

Під час переговорів не покладайтеся на інтуїцію, прислухайтеся до голосу розуму та уникайте конфліктів. В особистих справах можуть очікувати приємні сюрпризи.

ЛЕВИ

Можливі несподівані приємні знайомства. Не слід давати порожніх обіцянок, бо незабаром доведеться розплачуватися за свої слова.

ДІВИ

Дуже продуктивний день для вашої кар’єри. Варто задуматися над тим, як ви можете трохи відкоригувати свої методи роботи.

ТЕРЕЗИ

Не дозволяйте нікому втручатися у своє життя, а також не повчайте інших.

  У Бердичеві «необережного» сина звинувачують у вбивстві батька

СКОРПІОНИ

Вам допоможе ваша наполегливість. Попри все йдіть до своєї мети.

Також зараз найбільш сприятливий час для проведення різних фінансових операцій.

СТРІЛЬЦІ

Уникайте занадто емоційного спілкування з колегами, а також перевтоми. У цей період корисною буде фізична активність, особливо піші прогулянки.

КОЗЕРОГИ

Ви зможете домогтися гарних результатів, але працювати краще самостійно. А от в особистих питаннях варто прислухатися до думки близьких.

ВОДОЛІЇ

Цього дня вам не можна йти на невиправданий ризик. Також не поспішайте брати участь в реалізації чужих планів.

РИБИ

Не бійтеся попросити поради й не відмовляйтеся від допомоги. Так ви швидше та якісніше зможете виконати поставлені завдання.