Купили б Amazon, якби продавали – Герега озвучив плани з розвитку «Епіцентру»

Купили б Amazon, якби продавали – Герега озвучив плани з розвитку «Епіцентру»

Купили б Amazon, якби продавали – Герега озвучив плани з розвитку «Епіцентру»

Сьогодні, 10:29

ТОВ «Епіцентр К» Галини й Олександра Герег планує розвивати новий напрямок бізнесу – аптечну мережу. Про це Герега сказав в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Купили б Amazon, якби продавали – Герега озвучив плани з розвитку «Епіцентру»

На питання про те, чи готується компанія знову когось купити, Герега відповів: «Amazon, якби продавали. Але не знаю, хто б міг цю угоду закрити (сміється). А взагалі, мережу на 100-200 аптек придбали б, адже коронавірус подарував нам новий напрямок – «Аптека».

На думку Гереги, аптечний бізнес повинен бути в резерві, щоб у разі необхідності компанія могла запропонувати весь перелік необхідних товарів.

«Так, Епіцентр буде розвивати аптеки й створює новий департамент – «Засоби захисту»… Першу аптеку ми вже відкрили у Вінниці, плануємо і далі розширювати мережу. «Аптека», «Медтехніка» і «Засоби захисту» будуть в єдиній площі, тому що це супутні товари», – додав генеральний директор «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

Також Герега розповів, що компанія планує відкрити ще орієнтовно 50 торгових центрів «Епіцентр» площею по 4 000-6 000 кв. м в райцентрах.

  Олена Галагуза: З днем фізичної культури і спорту усіх причетних

Михайлишин додав, що компанія зараз будує в Запоріжжі третій ТЦ площею 23 000 кв. м, хоче розширити торговий центр у Кропивницькому на 10 000 кв. м (до 28 000 кв. м), фінансує будівництво ТЦ в Житомирі, Долині, Калуші, Первомайському, Мелітополі.

«І ще в планах 12 ТЦ оптимального формату в невеликих містах», – сказав він.

Михайлишин повідомив, що за останній рік компанія переформатувала дитячий магазин «Епік, планується переформатування магазинів косметики «Мон Шері» і відкрити п’ять центрів видачі замовлень інтернет-магазину epicentr.ua. Також компанія планує побудувати завод із виробництва кормів і наростити свій земельний банк в агросекторі.

ТОВ «Епіцентр К» створено у 2003 році, перший гіпермаркет відкрило в Києві в грудні того ж року. Станом на серпень 2020 року мережа нараховує 62 ТЦ в Україні.

Учасниками ТОВ «Епіцентр К» є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Джерело статті: mind.ua