Україна перейде на зимовий час у день виборів

 Україна перейде на зимовий час у день виборів

Україна перейде на зимовий час у день виборів

Сьогодні, 13:41

Дія літнього часу в Україні скасовується 25 жовтня 2020 року о 4 (четвертій) годині за київським часом. У цей день годинникова стрілка переводиться на 1 (одну) годину назад.

Про це повідомляє Департамент технічного регулювання та метрології Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Як зазначається в повідомленні, наразі є чинною постанова Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 “Про порядок обчислення часу на території України”.

З урахуванням порядку обчислення часу, що діє в країнах Європи з 1996 року, уряд України постановив запровадити на території України такий порядок обчислення часу: час другого часового поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3 годині на 1 годину вперед і в останню неділю жовтня о 4 годині на 1 годину назад.

Відзначимо, за законом, місцеві вибори в Україні відбувається в останню неділю жовтня. У 2020 році це 25 жовтня. Водночас, за даними опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, тільки 35% українців знають точну дату місцевих виборів в Україні. Ще 43% респондентів взагалі не знають, коли відбудуться вибори, 19% знають, що десь у жовтні, але дати не знають, а 3% назвали неправильні дати.

  У Житомирі не можуть замінити плитку біля обласної бібліотеки – чекають відповіді від облради. ВІДЕО