Володимир Колодзінський: “Обов’язок громадянського суспільства – контролювати органи влади!”

Володимир Колодзінський: "Обов'язок громадянського суспільства - контролювати органи влади!"

Володимир Колодзінський: “Обов’язок громадянського суспільства – контролювати органи влади!”

Сьогодні, 15:17

Завтра, 2 жовтня, у Житомирі розпочнеться безстрокова акція протесту “Хто нас захистить від свавілля поліції?”. Про це редакції сайту Zhitomir-Online повідомив голова ВГО “Блок патріотичних сил” Володимир Колодзінський.

Причина акції протесту: 22 вересня у відділенні “Ощадбанку”, що на вулиці Перемоги, четверо поліцейських з двома автоматами Калашникова силоміць виволокли пенсіонера Костянтина Гулюка з зали, через що йому стало зле й він втратив свідомість. Про цей інцидент ви зможете прочитати ТУТ, ТУТ і ТУТ,

Планується, що акція протесту буде відбуватись одразу на декількох локаціях міста, зокрема біля міської та обласної рад.

“Ми через цю справу хочемо показати, що у Житомирській області йде взагалі повне свавілля поліції, проходить те, проти чого виступив Майдан – проти створення “міліцейської держави””, – заявив Володимир Колодзінський.

Володимир закликає житомирян, які стикалися із свавіллям поліції, повідомити про такі випадки учасникам акції протесту.

“У нас буде такий плакат, на якому буде написано “Хто потерпів від свавілля поліції – звертайтесь”, ми будемо просто накопичувати компромат: у тих людей таке сталося, у тих людей таке, таке й таке”, – додав голова ВГО “Блок партіотичних сил”.

  За минулу добу на Житомирщині зареєстровано 4 летальних випадки від коронавірусу

Організувати акцію протесту Володимир вважає своїм громадянським обов’язком.

“Це теж складова громадянського суспільства, обов’язок громадянського суспільства. Тому що обов’язок громадянського суспільства – контролювати органи влади, тому що владою є народ, 5 стаття Конституції”, – зазначив Володимир Колодзінський.

Володимир Колодзінський: "Обов'язок громадянського суспільства - контролювати органи влади!"