Голова Житомирської ОДА вирішив розставити крапки над “і” у питаннях з ФК ” Полісся”

Голова Житомирської ОДА вирішив розставити крапки над "і" у питаннях з ФК " Полісся"

Голова Житомирської ОДА вирішив розставити крапки над “і” у питаннях з ФК ” Полісся”

Сьогодні, 16:11

На житомирському стадіоні “Полісся” відбулася пресконференція голови ОДА Віталія Бунечка щодо місцевого футбольного клубу.

Вважаю, що слід розставити всі крапки над «і» у питаннях фінансування футбольного клубу «Полісся» та пов’язаних з цим маніпуляціях.

ФК «Полісся», до гравців якого я ставлюся з усією повагою, є комунальним підприємством Житомирської міської ради. Ані обласна рада, ані обладміністрація не є засновниками клубу. Але ми вболіваємо за команду та надаємо їй всебічну підтримку. А саме:

✅ у 2020 році видатки обласного бюджету на фінансування різних напрямків, пов’язаних з діяльністю ФК «Полісся» складуть майже 18 млн грн. Це рекордна сума за останні роки;

✅ область несе витрати на утримання тренувальної бази команди, догляд за футбольним полем на стадіоні «Полісся». І звичайно, фінансує завершення реконструкції домашнього стадіону команди. Ця сума також включає також субвенцію на підтримку клубу.

‼ Перший транш у розмірі 1,3 мільйона гривень команда вже отримала. Питання щодо наступного траншу буде розглянуто на сесії облради, яка відбудеться 8 жовтня. Відповідні документи вже підготовлені. Коли депутати приймуть рішення, клуб отримає ще 1,3 мільйона.

  Комісія ТЕБ та НС вирішила заборонити масові заходи в Житомирській області та посилила контроль за дотриманням карантину на ринках і в транспорті

✅ обсяг дотації, яку отримує з обласного бюджету «Полісся» у понад 3 рази більше ніж сума, запланована в бюджеті на підтримку УСІХ футбольних клубів області. А це майже 250 команд з футболу та футзалу, в яких грає понад 5,5 тисяч спортсменів.

Всі ці витрати ми знайшли змогу забезпечити незважаючи на складну ситуацію, викликану коронакризою. Нам довелося скоротити витрати по багатьох програмах щоб перерозподілити на боротьбу з наслідками пандемії 32 млн грн.

Також я особисто, разом з міським головою, доклали чимало зусиль для того, щоб команда, нарешті, отримала титульного спонсора, який також на регулярній основі надає «Поліссю» фінансову підтримку.

☑ Зараз йдеться про відсутність коштів для участі у змаганнях. Але керівництво команди, чомусь не звертається для перепрофілювання майже 900 тисяч гривень, запланованих для проведення тренувальних зборів. А Хто повинен за це відповідати?

Вважаю за необхідне провести аудит використання коштів керівництвом ФК «Полісся» за останні 3 роки. Щиро сподіваюся, що бюджетні кошти, кошти громади, вболівальників команди використовувалися за призначенням.

  Коростенські поліцейські припинили нічні мандри нетверезого водія. ВІДЕО

Дуже сподіваюсь, що міська рада зробить свої висновки за результатами аудиту. Та, при необхідності, прийме необхідні кадрові рішення“, – наголосив Бунечко.