Голова Житомирської ОДА вирішив розставити крапки над “і” у питаннях з ФК ” Полісся”

Голова Житомирської ОДА вирішив розставити крапки над "і" у питаннях з ФК " Полісся"

Голова Житомирської ОДА вирішив розставити крапки над “і” у питаннях з ФК ” Полісся”

Сьогодні, 16:11

На житомирському стадіоні “Полісся” відбулася пресконференція голови ОДА Віталія Бунечка щодо місцевого футбольного клубу.

Вважаю, що слід розставити всі крапки над «і» у питаннях фінансування футбольного клубу «Полісся» та пов’язаних з цим маніпуляціях.

ФК «Полісся», до гравців якого я ставлюся з усією повагою, є комунальним підприємством Житомирської міської ради. Ані обласна рада, ані обладміністрація не є засновниками клубу. Але ми вболіваємо за команду та надаємо їй всебічну підтримку. А саме:

✅ у 2020 році видатки обласного бюджету на фінансування різних напрямків, пов’язаних з діяльністю ФК «Полісся» складуть майже 18 млн грн. Це рекордна сума за останні роки;

✅ область несе витрати на утримання тренувальної бази команди, догляд за футбольним полем на стадіоні «Полісся». І звичайно, фінансує завершення реконструкції домашнього стадіону команди. Ця сума також включає також субвенцію на підтримку клубу.

‼ Перший транш у розмірі 1,3 мільйона гривень команда вже отримала. Питання щодо наступного траншу буде розглянуто на сесії облради, яка відбудеться 8 жовтня. Відповідні документи вже підготовлені. Коли депутати приймуть рішення, клуб отримає ще 1,3 мільйона.

  За продаж кави під час карантину жінку оштрафували на 34 тис. грн

✅ обсяг дотації, яку отримує з обласного бюджету «Полісся» у понад 3 рази більше ніж сума, запланована в бюджеті на підтримку УСІХ футбольних клубів області. А це майже 250 команд з футболу та футзалу, в яких грає понад 5,5 тисяч спортсменів.

Всі ці витрати ми знайшли змогу забезпечити незважаючи на складну ситуацію, викликану коронакризою. Нам довелося скоротити витрати по багатьох програмах щоб перерозподілити на боротьбу з наслідками пандемії 32 млн грн.

Також я особисто, разом з міським головою, доклали чимало зусиль для того, щоб команда, нарешті, отримала титульного спонсора, який також на регулярній основі надає «Поліссю» фінансову підтримку.

☑ Зараз йдеться про відсутність коштів для участі у змаганнях. Але керівництво команди, чомусь не звертається для перепрофілювання майже 900 тисяч гривень, запланованих для проведення тренувальних зборів. А Хто повинен за це відповідати?

Вважаю за необхідне провести аудит використання коштів керівництвом ФК «Полісся» за останні 3 роки. Щиро сподіваюся, що бюджетні кошти, кошти громади, вболівальників команди використовувалися за призначенням.

  Это уже не Нацрада, а Укркомнадзор с функцией прямой цензуры!

Дуже сподіваюсь, що міська рада зробить свої висновки за результатами аудиту. Та, при необхідності, прийме необхідні кадрові рішення“, – наголосив Бунечко.