Житомирська модель в Йорданії зламала хребет та обидві ноги

Житомирська модель в Йорданії зламала хребет та обидві ноги

Житомирська модель в Йорданії зламала хребет та обидві ноги

Сьогодні, 16:57

29-річна модель з Житомира Олена Красуцька тяжко травмувалась в Йорданії. Дівчина зламала хребет та обидві ноги.

Модель ще на початку березня поїхала в Йорданію до друзів, проте через пандемію не змогла повернутися до України. Одного дня, фотографуючись з друзями на терасі, Олена випадково впала з третього поверху.

“Це прикра випадковість, ніхто від такого не застрахований. Мене забрала швидка, дуже довго не знали, що зі мною робити, оперувати, не оперувати”, – каже Олена.

Йорданські ікарі повідомили в українське посольство в Йорданії про дівчину.

“Лікарі діагностували, що у дівчини, на жаль, серйозна травма, відбувся перелом хребта. Ми з нею поспілкувалися і з лікарями. І нам було сказано, що, на жаль, надії немає”, – заявив надзвичайний і повноважний посол України Мирослава Щербатюк.

У дівчини був протермінований страховий поліс, тому лкування для неї було досить дорогим.

“Підключилися друзі, які назбирали 5 тисяч динарів, а це по курсу – 7 тисяч доларів США, крім того ще одна громадянка, яка попросила, щоб її не називали, яка представляє саудівську інвестиційну компанію, також пожертвували 5 тисяч динарів”, – додав посол.

  У Житомирі майже -20. Таких морозів не було вже давно

За допомоги посольства та небайдужих громадян дівчину літаком транспортували до України. Зараз вона у реанімації обласної лікарні. Її стан погіршився після трансферу.

“Зробили трансплантацію, тобто фіксацію перелома хребта, зараз стан її після транспортування трошки погіршився, важкий”, – зазначив завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Житомирської обласної лікарні Микола Біляс.

“Нижня частина тіла в неї взагалі паралізована. Ми вже торкалися, ноги береш, взагалі ніякої реакції, тобто нижня частина в неї зовсім нерухома”, – каже мама Олени.

Лікарі не знають, чи зможе Олена взагалі коли-небудь встати на ноги. Вона мусить пройти через роки реабілітації.

Житомирська модель в Йорданії зламала хребет та обидві ноги