Прессекретар голови Житомирської ОДА зареєструвався кандидатом в депутати

Прессекретар голови Житомирської ОДА зареєструвався кандидатом в депутати

Прессекретар голови Житомирської ОДА зареєструвався кандидатом в депутати

Сьогодні, 14:14

Прессекретар голови Житомирської облдержадміністрації зареєструвався кандидатом у депутати до Бердичівської міськради.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук 2 жовтня.

Офіційно зареєстрований кандидатом у депутати Бердичівської міської ради в команді Богдан Коляда від політичної партії Слуга Народу!

🗣️ Для моїх друзів та колег, які займають різні політичні позиції та сторони, а їх дійсно багато, це стало справжньою новиною. Чому я прийняв таке рішення? На це є чітка відповідь – органи місцевого самоврядування в Україні очікує новий, дуже важливий етап. І я відчуваю, що маю докласти зусиль, щоб якісно змінити роботу системи на користь громади.

👉 За час роботи в державних органах влади, проїхавши 12 тисяч кілометрів дорогами області та відвідавши більше двох третин громад Житомирщини, я побачив реальні кейси розвитку громад, які незабаром об’єднаються і розпочнуть нову історію, отримавши новий запал до відновлення.

💁 Для когось я буду «типовим» кандидатом в депутати, який зміг зняти круті ролики і запустити їх в соціальні мережі, безкоштовно проводити курси по жестикуляції, встановлювати дитячі майданчики, втім, найпростіше «гратися» на почуттях виборців.

  Для українців відкриті кордони 42 країн, - МЗС

Я розумію нагальні потреби жителів Бердичева. Це не тільки брудна вода, неінклюзивні парки та заповнене сміттєзвалище. За останні роки:

❌ не створено якісного діалогу з прилеглими об’єднаними територіальними громадами;
❌ не здійснено повномасштабної перевірки роботи комунальних підприємств;
❌ знищено комунальну систему поводження зі сміттям;
❌ більше 70% житлового фонду — не термомодернізовано;
❌ перевезення пасажирів громадським транспортом передано у приватні руки;
❌ не облаштовано нових місць для підприємців на центральному ринку.

📛 Це не увесь список. Потрібно зрозуміти, що у кожної проблеми існує причина, а частіше за все конкретне прізвище. Але я і наша команда дійшли висновку, що зараз відповідь на питання «хто це?» не цікавить. Підходи не змінилися: ні в соцзахисті, ні в лікарні, ні в Бердичівтеплоенерго – ніде. Мене цікавить «як змінити?». Нас всіх має цікавити відповідь на це питання“, – написав Юрій Мельник.