Віктор Євдокимов: Модернізація медичних закладів — це тисячі врятованих життів

Віктор Євдокимов: Модернізація медичних закладів — це тисячі врятованих життів

Віктор Євдокимов: Модернізація медичних закладів — це тисячі врятованих життів

Сьогодні, 19:28

Сьогодні лікарі такі ж герої, як і військові на передовій. Їхня важка, але життєво необхідна праця рятує наші життя. Щодня вони протистоять одній з найстрашніших загроз сучасності — пандемії COVID-19. Рятуючи нас, вони ризикують, а часто і жертвують власним здоров ‘ям та життям. Виклик, який ми отримали сьогодні через світову пандемію, вивив нашу слабкість — низький технічний рівень медзакладів та нашу силу — надзвичайно мужніх та відданих своїй справі фахівців.

«2020 рік „зустрів“ людство досить ворожо, адже через пандемію COVID-19 всі ми щодня та навіть щосекунди піддаємось ризику зараження, ускладнення перебігу коронавірусної хвороби чи погіршення загального стану здоров’я, навіть після повного одужання. Лікар — це надзвичайно важлива та відповідальна робота, тому що в їхніх руках найважливіше — людське життя», — говорить кандидат на посаду міського голови Житомирської ОТГ Віктор Євдокимов.

Цьогорічна пандемія — виклик всій світовій медицині. Попри всі ті кроки, які робить місцева та обласна влада, медичні заклади не готові для надання своєчасної та якісної допомоги.

  У МОЗ закликають не приймати антибіотики без призначення лікаря

«Сьогодні ми повинні підтримати лікарів, адже нарікаючи на те, як нам важко й не зручно використовувати захисну маску, а надто просто нехтуючи найпростішими засобами захисту, ми навіть не уявляємо, наскільки напруженою в цю хвилину є робота медика. Від кожного рішення лікаря залежить наше з вами життя й здоров’я. Це величезна відповідальність. Я безмежно вдячний за вашу роботу й пишаюся вашою витримкою. Щиро вірю, що нам вдасться побороти COVID-19, а лікарі нарешті зможуть робити свою роботу без зайвих ризиків», — додав Віктор Євдокимов.

Розвиток та підтримка мережі охорони здоров’я в Житомирі — один з найперших напрямків передвиборчої програми кандидата на посаду міського голови Віктора Євдокимова. Ліки та якісна медична допомога мають бути доступними всім, без винятку, мешканцям міста. І особлива увага приділятиметься вразливим верствам населення — пенсіонерам, які через пандемію перебувають у групі ризику, та іншим соціально незахищеним житомирянам. Медичних закладів в місті має бути достатньо, а їх технічне оснащення — на вищому рівні. Невідкладна допомога повинна бути дійсно невідкладною та ефективною, а медики мають отримувати гідну заробітну плату.

  Через масштабну аварію на водопровідній мережі у Житомирі буде обмежене водопостачання

А чи знали ви, що:

— У Житомирі перший лікувальний заклад на громадський засадах був відкритий у 1776 році. Це був шпиталь сестер милосердя, яким опікувалися шарітки ордена святого Вікентія. А вже у 1812 році чисельність медичного персоналу в місті складала 56 чоловік, враховуючи і приватних лікарів.
— Будівництво стаціонарних корпусів Першої міської лікарні було передбачено Генеральним планом Житомира в 1827 році. А з грудня 1895 року починає свою історію Житомирська обласна лікарня. Ці медичні заклади добре відомі всім житомирянам, адже там рятують, допомагають, лікують, приймають пологи і сьогодні.

Віктор Євдокимов: Модернізація медичних закладів — це тисячі врятованих життів