Олена Орлова: “У житомирських злиднях винен Сухомлин”

Олена Орлова: "У житомирських злиднях винен Сухомлин"

Олена Орлова: “У житомирських злиднях винен Сухомлин”

Сьогодні, 11:22

Найбільший злочин діючої міської влади Житомира – це не розбиті вщент тротуари, не плитка, яка хитається, не брудна вода з кранів, не зламані тролейбуси, в які можна сісти живою і здоровою людиною, а вийти інвалідом.

Найбільший злочин Сухомлина та його команди – житомирські злидні. Люди у нашому місті не живуть, а виживають. Вони працюють за копійки, тому змушені їхати на заробітки, кидаючи напризволяще батьків, жінок, дітей…

ЖИТОМИРЯНИ ХОЧУТЬ ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ В РІДНОМУ МІСТІ.

Сергій Сухомлин, МАЮЧИ П’ЯТЬ РОКІВ, свого друга, віце-прем’єра житомирянина Геннадія Зубка, рідну партію Петра Порошенка при владі, не зробив нічого. Він так і не запустив обіцяний аеропорт, обіцянкою-цяцянкою виявився індустріальний парк, в Житомир так і не прийшов великий бізнес з великими зарплатами своїм працівникам-житомирянам.

Завдання нової команди Віктора Євдокимова – завести потужний бізнес у Житомир, мають бути сучасні європейські технопарки замість руїн Сухомлина, житомиряни мають отримувати хоча б київські зарплати, вони мають працювати в рідному місті, бачити своїх батьків і дітей, а не від’їжджати на заробітки!

  Хіба винна в тому мати, що донька тікає з хати?

ЖИТОМИР – ДЛЯ ЖИТОМИРЯН, А НЕ ДЛЯ ЗБАГАЧЕННЯ СУХОМЛИНІВСЬКОЇ КОМАНДИ!

Олена Орлова: "У житомирських злиднях винен Сухомлин"