Андрій Руденький: «За інтереси округу потрібно боротися! Саме це є завданням депутата»

Андрій Руденький: «За інтереси округу потрібно боротися! Саме це  є завданням депутата»

Андрій Руденький: «За інтереси округу потрібно боротися! Саме це є завданням депутата»

Сьогодні, 11:18

Головний плюс Андрія Руденького, депутата Житомирської обласної ради і генерального директора компанії «Руден» (Черняхів), мабуть, у тому, що він не вміє будувати повітряних замків. Ніколи нікого не переконував на галасливих мітингах, що він хороший, і не обіцяв того, чого не міг зробити.

Андрій Руденький: «За інтереси округу потрібно боротися! Саме це  є завданням депутата»

Саме тому Андрій Руденький зумів разом із професійною командою повернути до життя, фактично з руїн, Черняхівський завод продовольчих товарів, який потім виріс у кондитерську фабрику «Руден» – міцне і стабільне підприємство. «Руден» створив 150 робочих місць для жителів Черняхова і сусідніх сіл. Він зумів відвоювати в жорсткій конкурентній боротьбі свою частину ринку і міцно утримувати її. Він створює новий унікальний асортимент. Наприклад, в’ялений гарбуз і цукровий буряк в шоколаді – це ексклюзив!

Це все – про Руденького-підприємця. Андрій Руденький як людина – простий, доступний, позитивний і не дуже схожий на класичного генерального директора. Він – один із десяти тисяч жителів Черняхова. Однак його виділяє одна істотна особливість – здатність брати на себе велику відповідальність: за підприємство, за людей, які на ньому працюють, за виборчий округ, який він представляє в обласній раді, за слова і справи. Це називається – репутація. З нею у Андрія Руденького все добре.

  Розклад сеансів фільмів кінотеатру «Україна» з 10/12/20 по 16/12/20

З приводу депутатської діяльності поставив пану Андрію кілька питань:

– Те, що депутати вирішують у сесійній залі, дуже важливо, і виборці не повинні бути осторонь від процесу прийняття рішень. Але основні бали депутат заробляє за те, що зробив для свого виборчого округу…

– Я теж так вважаю. За п’ять років моєї депутатської діяльності в район заведено 5 мільйонів гривень з обласного бюджету.

– Ці гроші могли і не зайти в район?

– Звичайно, могли. За інтереси округу потрібно боротися! Це і є робота депутата.

– На які проекти були спрямовані кошти?

– Гроші направлялися на ремонт і реконструкцію шкіл, амбулаторій, фельдшерських пунктів, а також на ремонт районної лікарні. Це, зокрема, амбулаторії в селі Сали і в селищі Головине. Ну і від компанії «Руден» дітки, вихованці дитячих садів і учні шкіл традиційно отримують солодкі різдвяні подарунки. Це для нас святе.

– Які з депутатських обіцянок виконати не вдалося?

– В основному, все вдалося.

– Які подальші плани?

– Працювати. Розвивати громаду. В цьому році утворюється Черняхівська ОТГ. Вона повинна стати сильною, з хорошими перспективами для розвитку. Для цього у Черняхова достатньо ресурсів.

– Потрібна сильна депутатська команда! Тим більше, що Черняхівщина вливається в великий Житомирський район з населенням 620 тисяч чоловік.

– Ми йдемо на вибори сильною командою від партії «Слуга народу». Йдемо, щоб працювати. Я балотуюся в депутати обласної ради.

– Яким номером за списком?

– Третім у списку партії «Слуга народу».

***

  МУЗІКА. ВИА Лейся,песня Я так и знал

«Скільки не будеш казати «халва», в роті солодше не стане», – говорить східна мудрість. Андрій Руденький абсолютно точно знає, що солодощі робляться не на мітингах, а на підприємствах. Він не має наміру закидати виборців обіцянками. Він має намір працювати на благо округу. «Так було і так буде», – запевняє він.