Смерть житомирської пенсіонерки, яка викликає питання

Смерть житомирської пенсіонерки, яка викликає питання

Смерть житомирської пенсіонерки, яка викликає питання

Сьогодні, 17:30

У понеділок, 5 жовтня, у Житомирській міській лікарні №2 померла Галина Іванівна Фещенко.

79-річна житомирянка приїхала до лікарні на “швидкій” з запаленням легень. Але жінку чомусь одразу не ізолювали.

“Її положили в інфекційне. Але, я вважаю, якщо ще немає результатів на коронавірус, її треба положити в ізолятор. А її положили одразу в інфекційне. Через три дні коронавірус не підтвердився”, – зазначила подруга померлої Олена Василівна.

Подруга Галини Іванівни розповіла, що померла була діабетиком, але лікарі не давали їй інсулін.

“Вона мені в суботу дзвонила по телефону й жаловалась, що їй не колять інсулін. Їй інсулін кололи 4 рази в день, а там його не кололи. Я розмовляла з лікарем, питала, чого їй не колять інсулін. А вони кажуть, що по телефону лікарську таємницю повідомляти не будуть”, – заявила Олена Василівна.

Також подруга померлої повідомила, що їй не давали навіть просто попити.

“Вона зі мною розмовляла в суботу, казала, що їй дуже погано, що вона хоче пити, що їй не дають ні чаю, нічого”, – каже Олена Василівна.

  ПОСМІХНІТЬСЯ! Ивана Купала. Прыжки через костёр...

У понеділок Галина Іванівна померла. За словами Олени Василівни, їй поставлено діагноз “коронавірус”, хоча до цього тест був негативним.

“Я з нею ще розмовляла по телефону в суботу, коли вона мені жалувалася. Потім забрали телефон в неї, щоб вона не жалувалася”, – додала засмучена жінка.

Галина Іванівна восени мала святкувати свій 80-ий день народження. Вона народилася у Москві, але більше 40 років проробила у Житомирській обласній лікарні. Пенсіонерка мала одну доньку, яка живе за кордоном, та найкращу подругу Олену Василівну, з якою була знайома понад 40 років.

Смерть житомирської пенсіонерки, яка викликає питання