У “Житомиргаз” розповіли, що могло стати причиною смерті трьох військових

 У "Житомиргаз" розповіли, що могло стати причиною смерті трьох військових

У “Житомиргаз” розповіли, що могло стати причиною смерті трьох військових

Сьогодні, 09:40

В орендованій квартирі в селі Новоівницькому Андрушівського району, де 8 жовтня знайшли мертвими трьох військовослужбовців, “газовики” виявили бездимохідний водонагрівач, який було заборонено експлуатувати.

Про це повідомила пресслужба АТ «Житомиргаз».

«Сьогодні, 8 жовтня о 9:30 на аварійно-диспетчерську службу «104» Попільнянського відділення АТ «Житомиргаз» надійшло повідомлення про аварійну ситуацію з використанням газових приладів за адресою: с. Новоівницьке, Андрушівський район, вул. Лісова, 8, кв. 68. Власник житла за цією адресою – Лоскутова Аліна Вікторівна», – йдеться у повідомленні.

При виїзді на місце події, де вже працювали правоохоронні органи, працівники аварійно-диспетчерської служби виявили загибель трьох людей. Зі слів правоохоронних органів, померлі орендували квартиру та проживали за цією адресою.

«Наразі створена комісія за участі працівників Держпраці та представників АТ «Житомиргаз» для з’ясування причин цієї трагедії. При попередньому обстеженні, в квартирі наявні такі газові прилади: опалювальний котел, газова плита, бездимохідний водонагрівач кухонного типу, який заборонений до експлуатації», – йдеться у повідомленні.

  У Коростені планують доремонтувати дитячу поліклініку