Киянину, який вистрелив у ногу грибника в лісі на Житомирщині, загрожує довічне ув’язнення. ВІДЕО

 Киянину, який вистрелив у ногу грибника в лісі на Житомирщині, загрожує довічне ув'язнення. ВІДЕО

Киянину, який вистрелив у ногу грибника в лісі на Житомирщині, загрожує довічне ув’язнення. ВІДЕО

Сьогодні, 15:13

У Житомирській області у лісі біля селища Біла Криниця 7 жовтня киянин вистрелив з мисливської рушниці по грибнику. Раніше між чоловіками був конфлікт. Потерпілий з пораненням ноги у лікарні, а стрілку загрожує довічне ув’язнення. Вдома в нього знайшли арсенал зареєстрованої зброї.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

«35-річний Михайло на лікарняному ліжку з простреленою ногою. Опівдні разом з сусідом пішов по гриби, розійшлися у різні боки, через 10 хвилин у себе за спиною помітив чоловіка з мисливською рушницею і впізнав, що то дачник, який кілька разів на рік приїздить у Білу Криницю з Києва», – йдеться у сюжеті.

Поранений розповідає, що нападник підійшов ззаду.

«Це чоловік ззаду підійшов. Я повертаюсь, а він каже: «ти попався» і вистрелив мені прямо в ногу. Я в шоковому стані почав від нього втікати, а він за мною гнатись», – каже потерпілий.

  Борис Тодуров заявив, що через знищення СЕС в Україні померли тисячі людей і назвав винного

Він викликав «швидку» та поліцію. Правоохоронцям вказав дачу, де живе нападник.

«Кілька десятків бійців хату брали штурмом. В будинку чоловіка вже не було. За кілька годин його затримали у столиці. Чоловіку 49 років, вдома в нього був цілий арсенал зареєстрованої зброї. Поліція повідомляє, що за фахом він охоронник, працював у приватних та державних фірмах. Про мотиви злочину у поліції не кажуть. Потерпілий розповідає, що кілька місяців тому мав конфлікт з нападником і навіть, вдарив його», – розповідають у сюжеті.

Стрілку висунули підозру за статтею «Замах на вбивство» йому загрожує довічне ув’язнення. Найближчим часом йому обиратимуть запобіжний захід.