МИКОЛА СИЧЕНКО: «Створюємо команду однодумців і забуваємо про кризу!»

МИКОЛА СИЧЕНКО:  «Створюємо  команду однодумців і забуваємо про кризу!»

МИКОЛА СИЧЕНКО: «Створюємо команду однодумців і забуваємо про кризу!»

Сьогодні, 09:50

Голова наглядової ради фабрики «Леся» із Новограда-Волинського Микола Сиченко входить до числа кандидатів у депутати до Житомирської обласної ради від партії «Слуга народу».

Ця новина не є простою констатацією факту присутності у команді «Слуг народу» успішного підприємця, якого знають не лише у Новограді-Волинському, але й у кількох європейських країнах, де Микола Вікторович має незаперечний авторитет надійного та порядного партнера по бізнесу. До речі, надійність та порядність у Європі – визначальні риси не тільки у бізнесовій сфері, але й найголовніша передумова для того, щоб стати депутатом.

МИКОЛА СИЧЕНКО:  «Створюємо  команду однодумців і забуваємо про кризу!»

Для наших читачів зауважимо, що Микола Сиченко вже обирався депутатом Житомирської міської ради. Після того, щоправда, підприємницька діяльність займала у нього настільки багато часу, що про примноження свого депутатського досвіду навіть і мови не могло йти. Тим паче, збудовані підприємства у різних куточках Житомирщини, а потім – ще й на Хмельниччині, вимагали виняткової уваги. Однак головною причиною прохолодного ставлення до виборів і до депутатства для Миколи Вікторовича були інші обставини. Він багато подорожував Європою, був у інших країнах, але головне – бачив реальні справи самоврядування у різних країнах і потужні, але невикористані можливості в Україні.

  У міськраді Житомира приймають заявки на проведення капремонтів дахів та мереж у багатоповерхівках на умовах співфінансування

А тому і сьогодні переконаний у тому, що без гарної, згуртованої команди у владу йти не варто. Причому, у будь-яку, а особливо – у місцеву.

«Сьогодні таку команду однодумців, які зібралися на вибори для того, аби кардинально змінити економічну ситуацію на Житомирщині, я відчуваю і бачу», – говорить М.В.Сиченко. – Можливо останнім таким поштовхом для мене були події цієї весни, коли розпочався карантин, коли постало питання про реальний захист наших пацієнтів, а ще важливіше – про захист медичного персоналу наших лікарень, – продовжує Микола Сиченко. Слід визнати, що ми провели напрочуд швидку кампанію із налагодження пошиву біозахисних костюмів для медперсоналу Новоград-Волинської лікарні, а потім, коли загроза пандемії стала очевидною для усієї Житомирщини і всієї України, виробництво медичного одягу стало для нас стратегічною метою. Все це робилося злагоджено та швидко, те, що зазвичай робиться у нас за рік, ми встигли за одну декаду. Варто відзначити наполегливість, послідовність та принциповість першого заступника голови Житомирської ОДА Володимира Федоренка, навколо якого якраз і згрупувалося чимало людей, які бачать майбутнє Житомирщини суттєво іншим і відмітним від нинішніх реалій».

  Як у Житомирі піднімали автоцистерну, яка перевернулась на Чуднівській. ФОТО

У словах Миколи Сиченка відчувається впевненість і щирість, адже ситуація, яку можна називати не просто відповідальною, але й визначальною для майбутнього нашої країни, вимагає дуже рішучих, і водночас фахово вивірених кроків. «Але головне, – каже М.В.Сиченко, аби люди, які матимуть вплив і реальну владу «на місцях», розуміли значимість і відповідальність своєї місії. – Не може бути так, щоб на посаду сільського, а, тим паче – міського голови, сьогодні потрапила випадкова людина. Ще більшою мірою стосується це і складу нашої Житомирської обласної ради, – продовжує Микола Вікторович. Адже ми маємо нині шанс суттєво змінити майбутнє Житомирщини, як одного із найуспішніших регіонів держави. Тільки такий настрій новообраних депутатів допоможе перетворити поліський край із депресивного регіону на територію процвітання. Я, наприклад, бачу чудові перспективи розвитку міста Новограда-Волинського та прилеглих до нього територій. Йду у депутати лише із однією метою – сприяти розвиткові, створити могутній найсучасніший економічний кластер у Новограді-Волинському, але це також означає, що новообраний «парламент» Житомирщини однозначно запропонує зовсім іншу перспективу усім громадам нашої області. Зрештою, скільки ще чекати і чого?

  Число нових випадків коронавірусу в Україні знижується другий день поспіль

Кризу пандемії, економічний колапс, який сьогодні нас вже добряче «дістав», ми мусимо подолати своєю організованістю, самовідданістю і рівнем фаховості. Я впевнений, після виборчої кампанії, із оновленою владою ми маємо здивувати не лише Україну, але й Європу. Знаю точно, бо неодноразово переконувався у наших можливостях і вміннях, що ми це можемо зробити»