Проекти примари мера Сухомлина

Проекти примари мера Сухомлина

Проекти примари мера Сухомлина

Сьогодні, 16:21

Реальні проекти, професіоналізм та компетенція – саме з такими обіцянками на вибори йде партія «Пропозиція» та мер Сергій Сухомлин. Та чи такі реальні проекти мера? Адже частина з них залишилася проектами примарами, яким так і судилося бути реалізованими керманичем нашого міста. Ми вже писали про проект будівництва нового корпусу 23 гімназії, який скоріш за все ми навряд чи побачимо. І все б нічого, якби на проектну документацію не витратили півтора мільйона гривень. Півтора мільйона на макулатуру. Так буває, скаже хтось. Карантин, економія, інші витрати. І це було б правдою. Якби такий проект був один. А це не так.

Проекти примари мера Сухомлина

Одним з перших проектів примар мера Сухомлина стала станція водних видів спорту. Ця ініціатива тільки на рівні проектно-кошторисної документації обійшлася платниками податків у 850 тисяч гривень. Як повідомляв Житомир.info, про намір побудувати водних видів спорту Сергій Сухомлин заявив ще в 2015 р., коли був першим заступником мера. Був проведений тендер, який і виграла київська фірма. Як зазначала вже в 2017 році прокуратура, виявилося, що комітет з конкурсних торгів УКБ Житомирської міськради під час визначення переможця відхилив більш вигідну пропозицію та прийняв рішення про укладення договору підряду на загальну суму понад 4,2 млн грн із зазначеним товариством.
За позовом місцевої прокуратури зазначене рішення та договір підряду визнані недійсними. Після цього через суди прокуратура 2 роки намагалася повернути авансові кошти, які підприємство міської ради виплатило переможцю торгів! Але після цього, маючи гроші та проект, міська влада так і не повернулася до будівництва станції. А наші з Вами кошти, витрачені на документацію пішли на поличку з непотрібними документами.

Проекти примари мера Сухомлина
  26 березня 2021 - яке сьогодні свято, прикмети та іменинники, що сьогодні не можна робити

Та найбільш мені було шкода дерев, адже як зазначали журналісти, при виконанні робіт було зрізане 361 дерево. Ось такий спорт і оздоровлення.
Потім нам обіцяли Буковель на схилах Тетерева. На даним момент на схилах річки будуються тільки елітні приватні садиби, що псують вигляд міста.
Наступним проектом – примарою стало будівництво Палацу спорту на Старому бульварі, 14а. Тоді за виконання проектних робіт по об’єкту: «Будівництво Палацу спорту» ТОВ «Сервісний центр нерухомості» отримало 1 497 000 грн. Експертиза проекту коштувала 296 748 гривень. Наших кровних, бюджетних.
Саме будівництво мало обійтися в 265 000 000 гривень. Тендер вже навіть був проведений. Та до сих пір ніякого будівництва ми так і не побачили. Що ж трапилося, нам розкаже історія. Чи прокуратура?

Проекти примари мера Сухомлина

Таким мав бути Палац спорту на Старому бульварі

Проекти примари мера Сухомлина

На проектні роботи щодо будівництва спортивної зали школи № 12 в 2019 році було виділено 249 149 грн. 60000 гривень – на проведення проектних робіт по об’єкту: «Реконструкція території благоустрою з організацією скверу “Музей каменю Житомирщини” в м.Житомирі. Як повідомляв Житомир.info, 18 грудня 2019 УКБ Житомирської міської ради підписало договір з підрядником – ТОВ «Полісся Міськбуд» на 1 млн 378 тис. 81 грн 20 коп, за яким роботи мали бути завершені до кінця травня 2020 року. Через три дні підрядник отримав 528 тис. грн за виконані роботи з реконструкції території благоустрою скверу «Музей каменю Житомирщини» на Корбутівці. На даний момент сквер не завершений і як зазначають коштів на його ремонт не вистачить.

Проекти примари мера Сухомлина
  Скільки жителі Житомирської області сплатили за "комуналку"

І це ми не говоримо про утеплення багатоквартирних будинків, яке нам обіцялося, про чисту воду за рахунок повної реконструкції мереж до вересня 2020 року! Реконструкції, на яку були взяті мільйонні займи міжнародних організацій. Які зараз ми виплачуємо через зростання вартості води та фінансування боргів з коштів місцевого бюджету!
Ми бачимо як забудовується історичний центр міста. Забудовується надзвичайно швидко і незрозумілими будівлями. Будівлями, через які руйнуються багатоквартирні будинки, як наприклад на Київській 40. Але роботи продовжуються далі. Під лозунгом: «ну ці хоч щось роблять». А скільки не роблять? Скільки ще проектів примар лежить на поличках. Проектів, про які так і не дізналися!
Влада про це забуває і показує нам Михайлівську з парасольками!
Але ж парасольки то ще не проект, як не проект і букви, що світяться на Михайлівській. Інфраструктурний проект – це школи, садочки та ремонти лікарень. Це обладнання і дороги. Коли ми прикрашаємо ялинку на Новий рік ми дійсно робимо це для того, щоб на свята наш дім виглядав затишно і святково. Але ж тільки на свята! Для того, щоб він був затишний цілий рік ми ж не іграшки ялинкові розвішуємо, а ремонтуємо стіни, кладемо якісну підлогу та інше. Чому ж в нас в місті працює принцип святкової ілюмінації – гарні іграшки замість реальних проектів. Адже нам потрібне не прикрашання, а вода не кольору кока-коли. Нормальні дороги по всьому місту, а не вулицю Бердичівську, яку ремонтують по два рази на рік, а вулиця Фещенка-Чопівського6 що знаходиться за 500 метрів потихеньку провалюється. Як і Східна, як Ріхтера та багато інших. Це не реальні проекти, та нажаль не справжній господарник. І кольоровою картинкою тут нікого не обманеш. Ні рекламою, ні Михайлівської. Бо якщо за рекламою реальних проектів та пропозицій знаходяться проекти примари. То за лаштунками Михайлівської – розвалені двори та аварійні школи.