У центрі Житомира встановлять пам’ятник загиблій акторці Марині Поплавській. ФОТО

У центрі Житомира встановлять пам'ятник загиблій акторці Марині Поплавській. ФОТО

У центрі Житомира встановлять пам’ятник загиблій акторці Марині Поплавській. ФОТО

Сьогодні, 17:45

Колеги загиблої в ДТП житомирської акторки Марини Поплавської збираються встановити їй пам’ятник в центрі Житомира.

“Проєктом передбачено встановлення бронзової скульптури присвяченої пам’яті Марини Францівни Поплавської в Житомирі. Скульптура являє собою фігуру Марини Поплавської, що сидить на лавці та постаменту з двох сходинок висотою 15 см. та шириною 50 см. Загальна довжина лавки (з бронзи) 2,8 м. висота лавки в частині сидіння 45 см. Ширина лавки в частині сидіння від 50 см. до 70 см. Габаритні розміри постаменту – 4,40 м на 2,6 м. Конструкція скульптури передбачає собою можливість гостей міста зробити фото з фігурою Марини Поплавської”, – повідомила піар-директор “Дизель Студіо” Олена Сниткова.

Автори пам’ятника – художники-скульптори Віктор Рябов та Богдан Рябов. Планується встановити його в сквері на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні.

“Шановні житомиряни! Це було очікувано. І особливо неприємно читати деякі коментарі. Ніхто не дослухається до думки родини і багатьох друзів, які проти встановлення саме такого пам’ятника. Велике прохання. Дайте спокій душі! Цього не хотіла б Маріанна Францівна. Моя сестра загинула трагічно! Ви б хотіли, щоб тривожили душу Ваших близьких? А молитись потрібно в храмі. В першу чергу Маріанна Францівна – Людина і педагог. А прославила Поплавська місто саме в складі жіночої команди “Дівчата з Житомира”!” – заявила сестра загиблої акторки Людмила Поплавська.

У центрі Житомира встановлять пам'ятник загиблій акторці Марині Поплавській. ФОТО
  МОЗ може розгорнути вісім госпітальних баз в Київській області