Житомирян лякає друга хвиля коронавірусу

Житомирян лякає друга хвиля коронавірусу

Житомирян лякає друга хвиля коронавірусу

Сьогодні, 10:24

Найбільший страх людей – друга хвиля коронавірусу. Багато хто переконаний, що вона буде. Журналіст сайту Житомир-Онлайн дізнався у містян, чи готові вони знову сидіти вдома через карантин.

Житомирянка Олена каже:

«Звичайно, після того, як вийшла на роботу і втягнулася у процес, страшно знову сісти і нічого не робити. Кожного дня переглядаю статистику захворювання і мене це лякає, тому зараз дуже страшно»

Житомирянин Олег говорить:

«Ми вже всі загартовані, тому не боюся карантину, перша хвиля була дуже продуктивна, встиг зайнятися новими справами, дивлячись на статистику, закрити людей на карантин – це найкраща ідея»

Пенсіонерка Галина обурена:

«Боюся другої хвилі, за пенсіонерів на карантині взагалі не думають. Ціни на маски, антисептики та ліки знову виростуть, а також пенсіонери у великій зоні ризику».

Житомирянка Наталя каже:

«Боюся за себе та за дитину, лікарі на виклик не їдуть, а консультують по телефону, не відчувається підтримка від влади».

  ПОЕЗІЯ. Когда мне будет восемьдесят пять...

Бережіть своє здоров’я, не забувайте дотримуватися карантинних правил, а також встигніть закупитися антисептиком та масками, поки не підняли ціну.

Джерело статті: Житомир-Онлайн