Постраждалим від пожеж на Житомирщині виплатять по 300 тис. грн

Постраждалим від пожеж на Житомирщині виплатять по 300 тис. грн

Постраждалим від пожеж на Житомирщині виплатять по 300 тис. грн

Сьогодні, 15:13

Постраждалі від лісових пожеж на Житомирщині, зокрема в Овруцькому районі, що спалахнули у квітні 2020 року і знищили десятки будинків, отримають допомогу на відновлення житла.

Про це 15 жовтня повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Кошти, які вже вдруге виділені з резервного фонду держбюджету, знову надійшли на рахунок Колесниківської сільської ради. Мова йде про 3,6 млн грн.

Маю важливе повідомлення для родин, які очікують на допомогу від держави на відновлення житла, втраченого під час лісових пожеж на Овруччині. Від сьогодні ви можете звертатися до Колесниківської сільради, для безпосередньо, отримання грошей. У вівторок я підписав усі необхідні документи та 3,6 мільйона гривень (по 300 тисяч гривень на родину), виділені державою, надійшли на рахунок сільради. Прошу вас ще раз перевірити усі дані та банківські реквізити, які ви надавали для отримання коштів, та звертатися до сільради. Сподіваюсь, що ми, нарешті, поставимо крапку у цій історії, яка затягнулася, багато в чому через маніпуляції окремих діячів та псевдоактивістів, які намагалися робити піар на людській біді”, – зазначив голова ОДА.

  Декларація заступниці директора департаменту агропромслового розвитку та економічної політики Житомирської ОДА ЗА 2019 рік. ФОТО