Дружина кандидата в мери Житомира народила дитину, не в Україні

Дружина кандидата в мери Житомира народила дитину, не в Україні

Дружина кандидата в мери Житомира народила дитину, не в Україні

Сьогодні, 11:32

15 жовтня у родині кандидата на посаду мера Житомира Матвія Хренова сталася радісна подія: дружина народила третю дитину, дівчинку.

17 жовтня Олена Хренова на своїй сторінці у Фейсбук опублікувала зворушливе повідомлення, в якому написала, що повертається додому з дитиною.

“Ну от романтична історія під назвою «Народжуючи Єву» підходить до свого завершення, плавно переходячи у частину другу. Назву цієї частини та змістове наповнення моя чарівна дівчинка вигадає сама. Це була неймовірна пригода! Для появи у нашому житті вона обрала для себе найекзотичнішу країну, в якій мені колись видавалось бути, берег найтихішого океану, місце із найкрасивішими заходами сонця і найдовшу дорогу до дому! Задля неї варто було перетнути півсвіту! Вона вносила зміни в наше життя, наділяючи кожен день новими змістами та емоціями! Вона перетворила маленьких хлопчиків у чоловіків, які читали казки на ніч, слідкували за її, ще не дуже далекими, пересуваннями, змінами положення тіла, вивчили всі можливі варіанти родорозрішення, передлежання плоду та роль лікаря акушер-гінеколога в супроводі магічного процесу пологів. Вона розтопила скелю! Вона змусила Незворушного і Великого чоловіка плакати,задихатись від емоцій, тремтіти! Вона справді Велика маленька! А моє життя….Таке відчуття, ніби його стало більше. Воістину Єва-«подателька життя». Ось така історія, довжиною в 9 міс! Не вдалось лаконічніше, переповнюють емоції! Хлопчики, зустрічайте! Ваші дівчатка їдуть додому
“, – повідомила дружина кандидата у мери.

  ЦИТАТА ДНЯ!

Вітання всій родині та міцного здоров’я дитині!