Кандидат в депутати Житомирської обласної ради Олена Галагуза: «Влада Житомира має себе поставити так, щоб монополісти – Житомиргаз і Обленерго – з нею рахувалися!»

Кандидат в депутати Житомирської обласної ради Олена Галагуза: «Влада Житомира має себе поставити так, щоб монополісти - Житомиргаз і Обленерго - з нею рахувалися!»

Кандидат в депутати Житомирської обласної ради Олена Галагуза: «Влада Житомира має себе поставити так, щоб монополісти – Житомиргаз і Обленерго – з нею рахувалися!»

Сьогодні, 14:07

Є декілька пунктів, за котрими я, депутат обласної ради і кандидат в депутати обласної ради наступного скликання Олена
Галагуза, категорично не згодна з діями, а також бездіяльністю влади Житомира, а саме:

I. Міська влада йде на повідку у власників «хлівів на колесах»

Мене не влаштовує і, впевнена, що не влаштовує більшість жителів Житомира організація транспортної мережі міста. Вважаю, що міська влада зобов’язана врегулювати цю проблему. Міська влада йде на повідку у власників «хлівів на колесах» – приватних перевізників.
Зокрема, маршрут номер 3, який обслуговує комунальний автобус «МАЗ», заплутали так, що користуватися ним незручно: з Богунії автобус їде в центр по одному шляху, а повертається по іншому. У мене питання: для чого це було зроблено і хто приймав таке рішення? А з громадськістю порадилися, перш ніж запустити автобус за цим заплутаним маршрутом?! Ні.
Комунальні автобуси повинні обслуговувати найбільш привабливі маршрути, щоб: а) заробляти, б) бути зручними для жителів міста. Міська влада недопрацьовує в цьому напрямку. Крім того, грубіянство по відношенню до пасажирів, особливо до літніх людей, не припинилося. У нас страшенно не люблять пільговиків, учасників АТО. Необхідно ввести відповідальність водіїв за грубіянство і провести з ними відповідні тренінги.

II.
Мешканці МальованкитаБогуніїтакож заслуговують на місця відпочинку

На околицях Житомира, в мікрорайонах, особливо на Богунії, немає організованих місць для дозвілля, зокрема, мам з колясками та літніх людей. Майже всі місця для проведення дозвілля зосереджені в центрі міста. Але й мешканці МальованкитаБогуніїтакож заслуговують на те, щоб провести час з рідними чи друзями неподалік своїх домівок.
Зауважу також, що на дитячих майданчиках дуже часто розташовуються компанії любителів випити. Вони бешкетують, влаштовують бійки, залишають після себе купи сміття. Чимало майданчиків для дітей небезпечні для них. Вкрай необхідно, щоб ці майданчики були обладнані надточними, сучасними камерами відеоспостереження і щоб правоохоронці своєчасно реагували на порушення громадського порядку, які фіксують камери. Існуючу програму «Безпечне місце» необхідно розширювати і вдосконалювати.

III.
Міська влада не повинна дозволяти облгазу та іншим монополістам залазити в кишені до житомирян

Якщо мене оберуть в обласну раду, перший проект рішення, який я буду просувати, стосуватиметься свавілля Облгаза, Обленерго та інших монополістів. Міська та обласна влада не повинна бути смиренним прохачем. Зокрема, газконторанараховує багатьом абонентам так звані «температурні коефіцієнти» заднім числом, з 2015 року! Хіба це законно? І взагалі, облгаз не повинен вважати себе державою в державі і приймати рішення без консультацій з владою на місцях.Він не має права шантажувати населення міста і робити його заручником у своїй комунікації з владою обласного центру та області. Цьому свавіллю треба завадити. Я особисто в 2018 році не дозволила газовикам відключити опалення в дитячому садку №27. Це можливо. Але міська влада повинна себе так поставити, щоб з нею рахувалися!

Кандидат в депутати Житомирської обласної ради по виборчому округу №1 Олена Галагуза
Кандидат в депутати Житомирської обласної ради Олена Галагуза: «Влада Житомира має себе поставити так, щоб монополісти - Житомиргаз і Обленерго - з нею рахувалися!»
  ПОСМІХНІТЬСЯ!