За жовтень на Житомирщині районний суд виніс два вироки за вбивство кішок

За жовтень на Житомирщині районний суд виніс два вироки за вбивство кішок

За жовтень на Житомирщині районний суд виніс два вироки за вбивство кішок

Сьогодні, 15:03

У смт Лугини, що на Житомирщині, районний суд розглядав справу щодо жорстокого поводження з тваринами. Мешканця села Старі Новаки засудили до 3,6 років позбавлення волі з іспитовим строком за те, що він гожем перерізав шию кішці.

“30 травня 2020 року, близько 21 години, ОСОБА_1, перебуваючи на подвір`ї будинку за адресою АДРЕСА_1, в якому мешкає разом зі своєю співмешканкою ОСОБА_2 та її неповнолітнім сином ОСОБА_4, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин з ОСОБА_2, діючи умисно, грубо порушуючи суспільні відносини, що забезпечують загально прийняті норми моралі та принципи щодо поводження з тваринами, зневажаючи охоронювані законом права тварин, із застосуванням жорстких методів, з метою подальшого вбивства тварини, впіймав кішку на прізвисько «Маркіза », яка проживала в їх будинку, та взявши ніж на кухні будинку пішов на подвір`я будинку. Перебуваючи на подвір`ї будинку за місцем проживання, діючи умисно, ОСОБА_1, зневажаючи загальноприйняті в суспільстві норми моралі щодо ставлення до тварин, порушуючи встановлену законом норму про заборону вчинення дій, що суперечать принципам захисту тварин від жорсткого поводження із застосуванням жорстоких методів, які вчиняються особливо болючим способом, ножем перерізав шию кішці, внаслідок чого тварина загинула”, – йдеться у матеріалах суду.

  Як формуються тарифи на газ та за яких умов їх можуть знизити?

Обвинувачений свою провину визнав у повному обсязі та розкаявся.

15 жовтня 2020 року Лугинський районний суд виніс вирок мешканцю смт Жовтневе, який втопив у відрі з водою дві чужі кішки.

Обвинувачений свою вину визнав повністю.

Суд призначив йому покарання у виді обмеження волі строком на один рік, але звільнив його від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік.