Опитування: як українці відповідатимуть питання Зеленського?

Опитування: як українці відповідатимуть питання Зеленського?

Опитування: як українці відповідатимуть питання Зеленського?

Сьогодні, 12:19

Думки учасників дослідження КМІС про довіру майбутнім результатам президентського опитування розділилися.

Більшість громадян мають намір взяти участь в опитуванні щодо створення вільної економічної зони в Донецькій і Луганській областях, яке ініціює президент Володимир Зеленський. Такі дані отримані під час опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології й опубліковані у вівторок, 20 жовтня.

Так, 54,6% співрозмовників КМІС висловили готовність взяти участь у президентському опитуванні, не збираються цього робити 35,8% і 9,3% ще не визначилися з рішенням.

При цьому думки учасників дослідження КМІС про довіру майбутнім результатам президентського опитування розділилися: 43,4% готові довіряти, не довіряють їм 40,7%, не визначилися зі ставленням 15,1%.

Розділилися думки щодо ставлення до президентського опитування. Щирим наміром дізнатися думку більшості його вважають 44%, а 44,1% упевнені, що це політична маніпуляція для досягнення власних цілей президента. Не визначилися зі ставленням до цього питання 11,2%.

Представники КМІС також поставили співрозмовникам питання про готовність підтримати створення вільної економічної зони на Донбасі. За її підтримку висловилися 33,5%, проти – 45,3%, не визначилися зі ставленням 20,5%.

Джерело статті: ua.korrespondent.net
  На приміських маршрутах Житомира чорнобильцям не надають безкоштовний проїзд, гарантований державою