У Житомирі заборонили рух вантажівок через Київський міст

У Житомирі заборонили рух вантажівок через Київський міст

У Житомирі заборонили рух вантажівок через Київський міст

Сьогодні, 16:16

У Житомирі заборонять рух вантажівок через Київський міст. Водіям радять заїжджати у місто через вул. Параджанова.

“У зв’язку з тим, що наш міст знаходиться у більш аварійному стані, для того, щоб обмежити рух вантажного транспорту через місто. Тобто, вантажному транспорту, який рухається через Житомир, має відповідну товарно-транспортну накладу і йому потрібно десь у місті у певній точці здійснити відгрузку товару, через міст рух вже заборонений. Вони їдуть через вулицю Баранова, яка зараз називається Параджанова, а з Параджанова, відповідно, на вулицю Східну і Корольова, куди їм краще дістатися до дислокації, де вантажний рух не заборонений”, – каже інспектор відділу безпеки дорожнього руху Руслан Хомич.

Патрульні поліцейські додають, що через ремонт об’їзної у Житомирі стало більше вантажного транспорту.

“Взагалі так і раніше було прийнято, що рух транзитного транспорту через місто заборонений, було встановлено відповідні знаки, інформаційні панно на в’їздах в місто. Як ви вже знаєте, зараз стало більше вантажного транспорту в місті у зв’язку з проведенням робіт на об’їзній Житомира. Якщо заїжджає транспорт зі сторони Новограда-Волинського, він проїжджає на проспект Миру, далі виходить на вулицю Героїв Базару і виїжджає на дорогу Н 03, тобто в саме місто транспорт не заїжджає”, – додає Руслан Хомич.

  Смерть при загадочных обстоятельствах: в квартире под Херсоном нашли тела двух женщин и двух мужчин

Інспектор каже, що водії вантажівок не часто вирішують скорочувати дорогу через вулиці міста, де транзит заборонений.

“Різні бувають випадки, у більшості водії хочуть скоротити і не їхати в об’їзд, а через місто скоріше буде. Але такі випадки, не скажу, що часто бувають. Трапляється, що водій не побачив дорожні знаки і проїхав, а вже заїхав в місто і тоді думає, що немає виходу, і піде по прямій та скоротить”, – додає інспектор відділу безпеки дорожнього руху Руслан Хомич.

Порушники мусимуть сплатити штраф у розмірі 255 грн.