Названо три етапи протікання коронавірусу

Названо три етапи протікання коронавірусу

Названо три етапи протікання коронавірусу

Сьогодні, 12:29

Інфекціоністи наголошують, що коронавірусну хворобу не можна порівнювати з грипом, оскільки це тривале захворювання.

Інфекціоніст Ольга Голубовська на брифінгу в четвер, 22 жовтня, розповіла про три фази розвитку коронавірусу. При цьому близько 80% хворих одужують на першій стадії захворювання.

Голубовська наголосила, що цей вірус не можна порівнювати з грипом.

“Нічого спільного з грипом ця хвороба не має. Ні за навантаженням на систему охорони здоров’я, ні за наслідками для хворого. Коронавірусна інфекція – це тривале захворювання”, – сказала вона.

Голубовська розповіла про три етапи розвитку COVID-19:

Перший етап – це перший тиждень захворювання, коли хворі почуваються, в основному, практично здоровими. У 80% людей захворювання і закінчується на цій стадії. Пацієнти повинні звертатися до лікаря, пити вітаміни. Інфекціоніст закликала не приймати антибактеріальні і гормональні препарати.

Другий етап – в цій фазі від 10 до 30% хворих. Це ураження органів і системи організму. Все лікування спрямоване на стримування “шторму” імунної системи. Триває ця фаза до трьох тижнів. Застосовують всі методи лікування.

  На крыле моста в житомирском парке сидел парень и ругался с девушкой

Третій етап – “постковідний синдром”. Пацієнтам потрібно перебувати під наглядом. Людина може до місяця перебувати на лікарняному після одужання.

Джерело статті: ua.korrespondent.net