У штабі Сухомлина людям не платять за роботу. Вони у відчаї

У штабі Сухомлина людям не платять за роботу. Вони у відчаї

У штабі Сухомлина людям не платять за роботу. Вони у відчаї

Сьогодні, 15:58

За інсайдерською інформацією, у штабі кандидата на посаду міського голови Житомира від партії «Пропозиція» стався справжній колапс після виходу скандального сюжету про житомирський аеропорт, який висвітлив «дерибан» стратегічного об’єкту і корупційні дії з боку житомирського мера та його оточення.

Піарники Сергія Сухомлина не знають, як на це реагувати. Вони порадили своєму клієнту просто уникати відповідей на запитання про аеропорт.

Таким чином, список незручних для міського голови Житомира тем – незаконне будівництво на Лятошинського, комунальна катастрофа на Гагаріна, забруднені річки, засмічені двори, занедбані підприємства, вересневі ковід-фестивалі під патронатом мерії – поповнився ще однією.

Біда не приходить одна. За інформацією з двох різних джерел, працівникам виборчого штабу «Пропозиції» у Житомирі не виплатили заробітну плату за останній місяць. Люди, які мають досвід роботи на виборах, знають: це дуже поганий сигнал – який прямо вказує на те, що вас після виборів «кинуть» на гроші. Деякі працівники штабу Сухомлина вели таємні переговори про перехід у штаби інших політичних сил.

  Віталій Ейсмонт: «Облгази займаються маніпулятивними лотереями»

Відсутність грошей для штабу означає одне з двох: а) або спонсори відмовилися фінансувати далі партію «Пропозиція» у Житомирі; б) або Сергій Сухомлин сам не вірить у свою перемогу. Це поганий сигнал, до речі, не лише для штабних працівників, але й для найближчого оточення мера.

Навіщо я це написав? З міркувань цехової солідарності. Я не маю жодних симпатій до партії «Пропозиція» – і маю багато неприємних запитань до Сергія Сухомлина. Але не платити людям за роботу це гріх, який неодмінно мінусуватиме карму. Тому я зараз просто закликаю діючого (поки що) міського голову розрахуватися з працівниками.

Якщо читачі блогу підтримують цю позицію – прошу писати в коментарях. І прошу плюсувати цей важливий і десь трохи соціальний блог.

У штабі Сухомлина людям не платять за роботу. Вони у відчаї
Автор статті: TarasS