За 2020 рік народні депутати отримали готівкою понад 90 мільйонів гривень

За 2020 рік народні депутати отримали готівкою понад 90 мільйонів гривень

За 2020 рік народні депутати отримали готівкою понад 90 мільйонів гривень

Сьогодні, 17:47

За оплату праці та компенсацію витрат, пов’язаних зі здійсненням своєї діяльності, народні депутати України з початку 2020 року отримали від Державної казначейської служби 92,3 млн грн готівкових коштів.

Про це свідчать дані єдиного веб-порталу використання публічних коштів spending.gov.ua

Згідно відкритих даних, найбільша сума Управлінням справами апарату Верховної Ради України до казначейства була перерахована 9 січня.

Тоді 7 млн грн було направлено на виплату по чекові заробітної плати. Загалом, з початку року, сума переведених коштів до Державної казначейської служби для виплати готівкою заробітної плати перевищила 42 млн гривень.

Ще 19,2 млн грн готівкою було виплачено в якості компенсації за відпустки. З них, найбільші перерахування Управління справами апарату парламенту здійснило 15 січня та 4 лютого – по 5 млн гривень. Помічники народних депутатів отримали винагороди готівкою в сумі 12,7 млн гривень.

На відшкодування витрат, які пов’язані з виконанням народними депутатами своїх повноважень з державного бюджету готівкою було виплачено 17,9 млн гривень. Найбільше перерахування відбулось 15 вересня – 2,9 млн гривень.

  З початку року населення Житомирської області зменшилось на понад 9 тисяч осіб, - статистика

Відповідно до статі 32 закону “Про статус народного депутата” за рахунок коштів платників податків народним депутатам компенсуються наступні витрати: на проїзд, оренду житла або винайм готельного номера та інші.

Джерело статті: www.pravda.com.ua