Погода в день виборів: що одягнути

Погода в день виборів: що одягнути

Погода в день виборів: що одягнути

Сьогодні, 14:14

Погода в Україні 25 жовтня в день місцевих виборів буде радувати своїм теплом і яскравим сонцем жителів усієї країни, за винятком деяких західних областей. Рівень тепла в середньому по країні буде досягати позначки +13… +15 градусів. На півдні країни – до +20 градусів.

Карта погоди та детальний прогноз опубліковані на сайті Українського гідрометцентру.

Як повідомляють синоптики, взяти парасольку або дощовик доведеться жителем Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Там очікуються незначні опади протягом дня. В інших областях, за даними фахівців, ризик випадання опадів мінімальний.

Також синоптики розповіли, якою буде температура протягом дня: середні показники по країні – +13… +15 градусів тепла. Тільки на південно-сході та в приморських областях погода буде вище +15… +18 градусів. На Кримському півострові очікуються максимальні по країні +20 градусів протягом дня.

У прогнозі уточнюється, що в нічний час рівень тепла опуститься в середньому до +6… +9 градусів. У приморських областях традиційно тепліше – до +9… +14 градусів в темний час доби.

  Из-за эпидемии коронавируса Ольга Богомолец продает свой замок-музей "Радомысль"

Метеорологи додали, що в період з 24 по 27 жовтня у східних, а також в Одеській області збережеться надзвичайний рівень пожежонебезпеки.