У поліції повідомляють про понад 30 зафіксованих порушень на місцевих виборах в Житомирській області

 У поліції повідомляють про понад 30 зафіксованих порушень на місцевих виборах в Житомирській області

У поліції повідомляють про понад 30 зафіксованих порушень на місцевих виборах в Житомирській області

Сьогодні, 19:29

Станом на 19:00 до поліції Житомирщини надійшло 34 повідомлення про можливі порушення у день голосування. За усіма фактами проводяться перевірки. Наразі поліцейські відкрили чотири кримінальні провадження та склали п’ять адміністративних протоколів.

Про це інформує пресслужба ГУ Нацполіції в Житомирській області.

“Станом на 19:00 до підрозділів поліції області надійшли 34 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства, найбільше у м. Житомирі (15) та Житомирському районі. Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та за вказаними фактами поліцією здійснюються перевірки”, – зазначили у поліції.

Адміністративні протоколи за ст. 212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування) Кодексу України про адміністративні правопорушення складено відносно п’ятьох громадян, жителів Бердичева, Житомира, Овруча та Радомишльсько і Хорошівського районів.

Відкрито чотири кримінальні провадження: два – за ст. 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України за фактами подій у м. Житомирі та Хорошівському районі, два – за ч. 3. ст.158-1 (Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більше ніж один раз) членами виборчої комісії у Коростишівському та Новоград-Волинському районах.

  Житомирські ФОПи збираються на мітинг

Поліція продовжує працювати для забезпечення публічної безпеки та правопорядку та реагує на усі повідомлення громадян.