Як у Житомирі голосувала найстарша виборчиня міста – 105-річна жінка. ВІДЕО

Як у Житомирі голосувала найстарша виборчиня міста – 105-річна жінка. ВІДЕО

Як у Житомирі голосувала найстарша виборчиня міста – 105-річна жінка. ВІДЕО

Сьогодні, 18:55

25 жовтня у Житомирі проголосувала найстарша жителька міста – 105-річна Олена Москальова. Голосувала жінка на дому. Каже, що це четверте її голосування вдома за останні п’ять років.

Йдеться сюжеті Суспільного.

Олена Адамівна народилася 21 травня 1915 року. Жінка скаржиться на поганий зір, тож, попросила дозволу, щоб підписи на відомості про отримання бюлетенів допоміг їй поставити син опікунів – Олександр Вознюк. Він також ознайомив Олену Адамівну зі змістом бюлетенів, після чого найстарша виборчиня Житомира проголосувала:

“Оскільки у бабусі проблеми з зором, я їй зачитував список кандидатів, і вона вже за прізвищами орієнтувалася – хто і як. Цей факт говорить про те, що вона – людина доволі освічена і добре знайома з місцевою владою”
, – каже Олександр.

Сама 105-річна Олена Москальова р, що цікавиться усім:

Ви знаєте – все так болить, що трудно жити. Але мене все цікавить. І життя в державі і все, що відбувається. Я пам’ятаю перші вибори у моєму житті. Це наразі вулиця Ріхтера, а тоді вона мала назву Базарна. З правого боку був дитячий садок, в якому облаштували нашу дільницю. Щоб проголосувати першими, ми прокидалися у три години ночі і йшли на дільницю та голосували. Але тоді ж були які вибори? Ми тоді завжди обирали тільки одну персону – хто голосував “за”, а хтось “проти”. А зараз багато персон. Я вважаю, що це справедливіше. Бо є декілька кандидатур кандидатів в депутати. І тому є з кого обирати”.

  В Україні похолодає до +15: синоптик назвала дату

Заступниця голови виборчої дільниці №181422, де голосує Олена Москальова, Наталія Ковальчук говорить, що у них на дільниці троє людей, які написали заяву на домашнє голосування:

“Завітавши до Олени Адамівни і поспілкувавшись з нею, я особисто отримала задоволення від нашого спілкування. Це людина, з якої потрібно брати приклад – з її оптимізму, життєрадісності і з того, що вона цікавиться політичним життям нашої держави, нашого міста, свого виборчого округу“.

Кореспондентам Суспільного Олена Москальова сказала, що дуже б хотіла, аби в нашій державі був мир, щоб всі один одного поважали і намагалися робити все, щоб наша країна процвітала.