Депутат Житомирської облради проходить на посаду мера Бердичева

Депутат Житомирської облради проходить на посаду мера Бердичева

Депутат Житомирської облради проходить на посаду мера Бердичева

Сьогодні, 14:12

Такі попередні результати виборів в Бердичеві станом на ранок 26 жовтня.

Про це пише сайт Ріо-Бердичів.

“Повідомлення від спостерігачів надходили до штабів кандидатів, а там з тривогою і надією підсумовували їх. На одних дільницях перемагав Левицький, на інших Сергій Орлюк, але баланс спочатку був майже на одному рівні. І лише після одинадцятої години стало помітним ледь відчутне перевищення голосів, відданих за Сергія Орлюка, над голосами за його опонента. А десь ближче до півночі вже стало зрозуміло, що загальна перевага кандидата від «Пропозиції» вже складає кілька сотень, і обійти його вже не вдасться.

Загальний рахунок голосів (попередній, за результатами даних спостерігачів) складає: Сергій Орлюк – 4605, Роман Левицький – 4189. За кандидата від провладної партії «Слуга народу» Богдана Коляду віддали свої голоси 1549 виборців.

В міську раду пройшли 8 партій: «Європейська солідарність» – близько 15%, «Пропозиція» – близько 14%, «Слуга народу» – 13,04%, «ОПЗЖ» – 9%, «Сила і честь» – 9%, «Українська стратегія Гройсмана» – 7 %, «Батьківщина» – 5,5%, «Радикальна партія» – 5,2%“, – йдеться на сайті.

  Жителя Житомирщини впіймали на спробі ввезти в Україну незадекларовані медпрепарати на понад 500 тис. грн. ФОТО

Зазначимо, що Сергій Орлюк є депутатом Житомирської обласної ради.