У Бердичеві батьки збираються на акцію протесту проти дистанційного навчання

У Бердичеві батьки збираються на акцію протесту проти дистанційного навчання

У Бердичеві батьки збираються на акцію протесту проти дистанційного навчання

Сьогодні, 09:22

Декілька днів школярам Житомирської області залишилось відпочити до завершення осінніх канікул. Після цього не всі діти підуть до своїх навчальних закладів, у них розпочнеться дистанційне навчання.

Зокрема, батьки в Бердичеві проти онлайн навчання і готуються виходити на акцію протесту.

“Пропоную всім,хто ПРОТИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ,а саме в дитячих садочках, 29.10.2020 о 9:00 зустрітися біля Нашої Міської Ради,і разом довести до відома, нашим ШАНОВНИМ ДЕПУТАТАМ,що ми проти такої системи освіти”, – пише Леся Мілашевская.

Деякі батьки згодні підтримати таку акцію, інші – ні.

Прессекретар голови Житомирської ОДА Юрій Мельник також прокоментував публікацію бердичівлянки та наголосив, що результатів від акції не буде.

“Безрезультатна акція, яка призведе до гірших наслідків для самих учасників. Ніхто не хоче побачити, що міська лікарня Бердичева вже “забита” та розміщуватиме пацієнтів тимчасово у коридорах. Так, неприємно. Ми не хочемо прокинутися від літургійного сну та побачити, що за останні 7 днів кількість госпіталізацій зросла в 4 рази. І вона зростатиме ще більше. Якщо хтось думає, що вас врятують у сусідніх лікарнях, то ви помиляєтесь. Не врятують, бо в них вже завантаженість перевищує норму в 1,5 рази. Область уже відчуває перебої з киснем. Його не вистачить на всіх. Буду грубим, але для деяких вірним закликом – ніхто не “бєзсмєртний”. Тести роблять швидко, проте, всі знають, що лікарні роблять тест за 5 днів після контакту або після виявлення симптомів, при найгіршому сценарію – людина згорає за 8 днів. Ми не хочемо прокинутися від літургійного сну та побачити, що за останні 7 днів кількість госпіталізацій зросла в 4 рази”, – зазначив прессекретар голови ОДА.

  У місті Житомирської області рятувальники гасили пожежу в будинку, який ледь не спалили безхатьки. ФОТО