З днем комсомолу!

З днем комсомолу!

З днем комсомолу!

Сьогодні, 13:26

Сьогодні – день народження комсомолу. В різні часи там були різні люди, інколи з абсолютно протилежними політичними поглядами.

Автор цих рядків на влісні очі бачив діяльність комсомольців в кінці 80-х років. Можу сказати, що український комсомол зробив дуже багато для національного відродження. Це – два знамениті фестивалі “Червона рута”, знамениті два фестивалі “Оберіг” у Луцьку, фестиваль “Замкова гора-91” у Житомирі.

Хто зараз робить щось подібне? Ніхто! Продажні манкрути у вишиванках щось белькочуть нам про любов до України, про націоналізм, а в цей час їхні жінки їдуть народжувати дітей до США, Франції та Британії. Саме там житимуть дітки цих націоналістів разом із внуками.

Ще хотів би згадати, що у Житомирі та області живуть та працюють багато людей, яких виростив комсомол. Серед них є мої друзі, дуже порядні, чесні і працьовиті люди. Це Микола Міняйло, Анатолій Мельниченко, Микола Іскра, Володимир Москаленко, Микола Тимошенко – усіх одразу і не пригадаєш. Мені не соромно, що маю таких друзів, це люди, які справді люблять Україну і працюють на її благо. І цим людям, і усім нам не треба соромитися своєї участі в комсомолі…

  Виграш – Стрільцям, захоплююча пригода – Овнам: гороскоп на 24 серпня

З днем комсомолу друзі!

З днем комсомолу!
Автор статті: Віктор Титов