У Житомирі жителі ОСББ відгородилися парканом та хочуть приватизувати частину вулиці. ВІДЕО

У Житомирі жителі ОСББ відгородилися парканом та хочуть приватизувати частину вулиці. ВІДЕО

У Житомирі жителі ОСББ відгородилися парканом та хочуть приватизувати частину вулиці. ВІДЕО

Сьогодні, 10:54

ОСББ у Житомирі встановили паркан на вулиці Шолом-Алейхема, чим перекрили хід до церкви, та хочуть приватизувати частину вулиці.

Роблять вони це тому, що деякі житомиряни використовують їх двір як туалет.

“Ми дозволів не брали, а створили вуличний комітет згідно закону про самоврядування. І поставили міську раду до відома, що є вуличний комітет, є таке рішення. Ми – народовладдя. Чому ми перегородили прохід? Головна причина в тому, що понад 15 років тому в Житомирі виникла так звана “барна стійка” по вулиці Кафедральній. Туди приходить молодь – вони вживають алкогольні напої, їдять, а в туалет приходять, на жаль, до нас. Тут все було в “кучах”, виходячи з дому, ми не могли спокійно пройти повз ці міни”, – каже голова ОСББ Ольга Яковлєва.

Краєзнавець Геннадій Махорін зазначив, що паркан не личить історичному центру Житомира.

“Ця територія на Замковій горі мала бути перетворена в історико-археологічний комплекс, і вулиця Шолом-Алейхема теж мала належати до цього комплексу, як найкоротший шлях до Подільської церкви. У цій церкві було охрещено Олега Ольжича, Миколу Сціборського та багатьох інших наших відомих діячів. Подільська церква випадає із екскурсійного маршруту, тому що підійти до неї коротким шляхом неможливо”, – каже краєзнавець.

  У Житомирі працівники водоканалу викопали артилерійський снаряд. ФОТО

Місцеві мешканці заявили, що хочуть приватизувати частину вулиці, а паркан прибирати не планують.

“Є закон про приватизацію землі, і нам ОСББ дозволяє приватизувати. І ми у майбутньому приватизуємо. Ми доб’ємся позбавлення статусу вулиці. А далі ми наведемо тут красу, будете приходити і насолоджуватися”, – додає голова ОСББ.