У Києві прооперували серце дівчинки, від якої відмовилися батьки на Житомирщині. ВІДЕО

 У Києві прооперували серце дівчинки, від якої відмовилися батьки на Житомирщині. ВІДЕО

У Києві прооперували серце дівчинки, від якої відмовилися батьки на Житомирщині. ВІДЕО

Сьогодні, 15:43

У Житомирській області у пологовому будинку батьки лишили дівчинку, бо вона народилася зі складним пороком серця. Нині Міланку успішно прооперували у Києві і вона – справжнє диво, що закохує в себе усіх довкола.

Про це йдеться у сюжеті ТСН від 28 жовтня.

Дівчинка з’явилась на світ разом із братом ще 3 березня. Він був здоровий, тож його батьки собі лишили. Дівча ж зі складним пороком серця виявилась непотрібною.

Міланці 7 місяців. Після того, як рідна мати відмовилася від неї, аргументуючи, що “дитина хвора”, родиною малечі стали лікарі. Складну ваду серця із назвою “Тетрада Фалло” в столиці успішно та безкоштовно усунули. Хоч операція була не з легких, лікарі кажуть – Міланка тепер здорова.

“Тетрада – це 4 вади серця. Це була операція зі штучним кровообігом, з зупинкою серця, тобто досить складна операція, але, на щастя, вона дозволила зробити серце здоровим. Це досить поширена вада серця, таких пацієнтів ми оперуємо щонайменше щотижня 1-2 пацієнти. Це серйозна проблема, але, за умови успішною хірургії, вона є виліковною. Ця дитина зможе жити повноцінним звичайним життям”, – каже лікар.

  Віталій Ейсмонт: «Розпил монополією інвестиційної програми-2020»

Виявилося, що батьки дітей з такою вадою серця надто часто зарано лякаються.

Поки що Міланка залишається в лікарні. Там, у місті її народження, каже лікар, її вже чекає черга з тих, хто мріє її взяти за доньку.

Натомість журналістам стало відомо – ще до операції серця в Києві, в лікарні Новоград-Волинського з’являлася й мама Міланки. Чи бачилася вона з донечкою – лікарі не розповідають.