У цуценя, з якого позавчора знущалася житомирянка, діагностовані забої

У цуценя, з якого позавчора знущалася житомирянка, діагностовані забої

У цуценя, з якого позавчора знущалася житомирянка, діагностовані забої

Сьогодні, 17:18

Цуценя, якого власниця 27 жовтня тримала за задні лапи з вікна 7 поверху й трусила, отримало забої м’яких тканин задніх кінцівок. Ветеринари зазначили, що до цього тварина вже мала проблеми з опорно-руховою системою.

“У стабільному стані з ознаками аліментарного гіперпаратиреозу та з ознаками порушення вітамінно-мінерального обміну в організмі тварин та з ознаками забоїв м’яких тканин тазових кінцівок. По-перше, це і для психічного стану тварини це дуже велика травма, стрес та шок, для опорно-рухової системи це теж не дуже добре, оскільки до інциденту були проблеми з опорно-руховою системою: в неї є проблеми з кісточками, суглобами. І те, що її намагаються викинути – це теж свого роду травма”, – каже лікарка-ветеринарка Катерина Кухаренко.

Зараз цуценя знаходиться у волонтерки, але їй шукають нових госпоадрів.

“Звати її Вікі, їй приблизно чотири місяці, але по характеру вона дуже не схожа на хаскі. Наскільки я знаю, ця порода дуже активна, неспокійна, тим більш це цуценя, але поводиться вона не так. Вчора вона була дуже квола й ще вона кульгає”, – каже волонтерка Олександра Кравчук.

  У селі біля Житомира горів будинок: рятувальники знайшли тіло обгорілого господаря. ФОТО

Результати обстеження цуценя передали поліції.

“Висновки щодо стану тварини, щодо стану, в якому вона була на момент її вилучення, на даний час до поліції надійшли лише попередні.Кінцеве заключення буде передано ветеринарним лікарем лише після того, як тварині буде надано необхідно допомогу. Саме стан тварини, стан травмування тварини – один з ключових моментів у кваліфікації події і при відкритті кримінального провадження було враховано попередні висновки щодо травмування собаки. Покарання визначає суд, в межах санкцій статті, за якою відкрито кримінальне провадження. Кримінальне провадження відкрито за статтею 299 ККУ «Жорстоке поводження з тваринами”, – заявила речниця ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.