Від коронавірусу помер Олександр Сімонов

Від коронавірусу помер Олександр Сімонов

Від коронавірусу помер Олександр Сімонов

Сьогодні, 11:01

Чергова втрата житомирської громади від захворювання на COVID -19 – смерть Олександра Петровича СІМОНОВА. Після служби Збройних Силах Олександр Петрович багато років працював у колективі ВАТ «Укртелеком».

Неодноразово очолював Житомирську міську територіальну виборчу комісію, або ж входив до її складу у якості заступника голови чи члена комісії.

Про це 30 жовтня повідомив колишній мер Житомира Георгій Буравков.

Був вмілим і навіть талановитим організатором. Честь офіцера і громадянський обов’язок ніколи не були для О.П.Симонова пустопорожніми словами, а принциповість та сміливість цієї людини неодноразово привертали увагу житомирян. Адже й досі у Житомирі пам’ятають літо 2006-го року, коли голова Житомирської міської територіальної виборчої комісії О.П.Сімонов звернувся до Президента України, Голови Верховної Ради, Премєр-Міністра та Генпрокурора України із заявою про кричущі порушення у процесі встановлення результатів голосування на виборах Житомирського міського голови в березні 2006-го року.

На той час це був мужній вчинок людини і громадянина, який піднявся проти зловживань та грубих порушень законодавства під час місцевих виборів у Житомирі весною 2006-го року. Олександр Петрович так і не дочекався відповіді на своє звернення-заяву від найвищого керівництва держави. У Житомирі так і не вдалося до повторних виборів, які були призначені на 2 липня 2006 – го року.

  У двох містах та селі Житомирської області рятувальники виїжджали гасити палаюче сміття. ФОТО

Але вчинок Олександра Сімонова багато хто у нашому місті пам’ятає й досі. Як і самого Олександра Петровича, якого у нашому місті знали, поважали й цінували. А сьогодні, наш шановний і дорогий земляче – прощавай”, – повідомив Георгій Буравков.