На Житомирщині готуються провести рейд проти браконьєрства

На Житомирщині готуються провести рейд проти браконьєрства

На Житомирщині готуються провести рейд проти браконьєрства

Сьогодні, 12:18

Державна екологічна інспекція готується провести рейд проти браконьєрів у Малинському районі.

“До інспекції запрошуються журналісти, які разом з інспекторами зможуть взяти участь у виявленні порушень у сфері охорони тваринного світу. В рамках рейду учасники: братимуть участь у виявленні порушень правил мисливства; фіксуватимуть браконьєрські дії; пройдуть інструктаж щодо правил проведення перевірок та основні положення природоохоронного законодавства. У рейді братиме участь голова Держекоінспекції Андрій Мальований, якому можна буде поставити питання стосовно роботи Держекоінспекції та екологічного контролю у сфері охорони тваринного світу. Кількість місць обмежена. Для участі обов’язкова акредитація до 10.00 2 листопада за телефоном +38 097 937 86 22 (Оксана)”, – повідомляють в Державній еколонічній інспекції.

У ДЕІ додають, що Житомирщина займає перше місце в Україні за браконьєрством.

“Протягом мисливського сезону 2019-2020 років в Україні виявлено 764 порушення вимог законодавства під час використання об’єктів тваринного світу. Найбільше зафіксовано у Поліському окрузі, до складу якого входить Житомирська область. Мисливці здійснюють полювання за відсутності необхідних документів та використовуючи незаконні засоби лову. Крім того, Житомирщина – лідер за кількістю фактів браконьєрства за 6 місяців 2020 року. Проведення рейдів на територіях мисливських угідь необхідне не тільки для фіксації порушень та стягнення штрафів з винуватців. Регулярний контроль допомагає запобігати фактам браконьєрства, адже порушники усвідомлюють невідворотність відповідальності за свої дії”, – зазначили у Держекоінспекції.

  Роман Гуртовенко: "Я розумів, наскільки все не прозоро та корумповано у нашій міській раді, однак, коли я це осягнув із позиції депутата, то був здивованим"