На Житомирщині оштрафували виховательку, яка вдарила дитину по сідницях

На Житомирщині оштрафували виховательку, яка вдарила дитину по сідницях

На Житомирщині оштрафували виховательку, яка вдарила дитину по сідницях

Сьогодні, 17:15

У Ружинському районі суд винес вирок виховательці дитячого садочка, яка вдарила дитину по сідницях. Жінці призначили штраф у розмірі 850 гривень.

Інцидент трапився 29 листопада минулого року. Дитина не реагувала на зауваження виховательки, тому вона вдарила дитину по сідницях.

“29 листопада 2019 о 15 год. 40 хв. ОСОБА_1 та малолітня ОСОБА_3 перебувала в приміщенні молодшої та середньої групи Бистрицького ДНЗ, що знаходиться за адресою Житомирська область, Ружинський район, вул. Центральна, 59. В цей час, в ході виконання своїх службових обов`язків ОСОБА_1 зробила зауваження малолітній ОСОБА_3, на що остання не відреагувала. У зв`язку з вищевказаним у ОСОБА_1 виник умисел, направлений на умисне нанесення удару малолітній ОСОБА_3. Реалізуючи свій умисел, діючи з метою заподіяння удару, передбачаючи протиправний характер своїх дій та бажаючи при цьому настання відповідних наслідків у виді завдання фізичного болю, ОСОБА_1 нанесла один удар долонею правої руки в область сідниць малолітньої ОСОБА_3. Вказані дії ОСОБА_1, не спричинили тілесних ушкоджень потерпілій ОСОБА_3, однак завдали її фізичного болю”, – зазначається у матеріалах суду.

  На Житомирщині позбавили прав чоловіка, який напідпитку влаштував ДТП

Вихователька свою вину визнала. Також жінка пояснила, що саме сталося в той день: дитина мила руки у відрі з водою, якою протирали столи після прийому їжі, вихователька зробила зауваження, але дитина на нього не зреагувала, тому жінка не втрималася й вдарила дитину по сідницях.

Батьки інших дітей з цього дитячого садочку звернулися до директора закладу з клопотанням не звільняти виховательку з посади.