Проти голови Конституційного суду відкрили справу за держзраду

Проти голови Конституційного суду відкрили справу за держзраду

Проти голови Конституційного суду відкрили справу за держзраду

Сьогодні, 16:15

Причиною стала купівля земельної ділянки в анексованому Криму і її оформлення відповідно до російського законодавства, чим Тупицький фактично визнав юрисдикцію російського органу над Кримом.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження стосовно голови Конституційного суду України Олександра Тупицького через самовільне зайняття земельної ділянки в Криму, а також державну зраду. Про це в п’ятницю, 30 жовтня, повідомляє прес-служба ДБР.

За даними слідства, в 2018 році він самовільно зайняв не відведену йому земельну ділянку та визнав повноваження у посадових осіб органів РФ на внесення записів про відчуження української земельної ділянки.

“Таким чином, він ймовірно вчинив дії на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, державній та економічній безпеці України, які кваліфікуються за ч. 2 ст. 197-1 та ч. 1 ст. 111 КК України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 12 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело статті: ua.korrespondent.net
  У Житомирі за деякими адресами не буде води