У Житомирі в дитячій бібліотеці на зиму хочуть відремонтувати опалення

У Житомирі в дитячій бібліотеці на зиму хочуть відремонтувати опалення

У Житомирі в дитячій бібліотеці на зиму хочуть відремонтувати опалення

Сьогодні, 16:15

Житомирська обласна рада вирішила, що найкращий час для ремонту системи опалення в дитячій бібліотеці – це листопад! Адже тільки так можна пояснити оголошення тендеру на ремонт системи опалення бібліотеки!

Оголошення про аукціон 29 жовтня 2020 року був розміщений на сайті Prozorro. Варто зазначити, що попередні торги були відмінені через “неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель”.”При створенні спрощеної закупівлі було допущено помилку щодо зазначення суми закупівлі без ПДВ, а потрібно було вказати «з ПДВ».”

Переможець торгів має виконати поточний ремонт системи опалення на даху, 2-му і 3-му поверхах (загальною площею 537,4 кв.м.), із заміною системи теплопостачання на більш ефективну.

“Установлення радіаторів фірми Vaillant для обігріву приміщення з розрахунку подаючої лінії 60*С, в необхідній кількості, для регулювання позонної температури використати радіаторні крани. Кран радіаторний термостатичний кутовий подачі 1/2″ (із збільшеним коефіцієнтом Kv ) Meibes, 1239061, і термоголовки: Термоголовка Simplex Standart TC-S3 біла, М 30 х 1,5. Також передбачити захист нової системи від забруднення від старої сепаратором бруду (форсований Flamco XStream Clean 1 1/4″,10 Bar,120°С). Систему трубопроводів використовувати виробництва Wavin, розрахувати і виконати гідравлічну розводку яка дасть змогу збалансовати роботу системи опалення в цілому, забезпечити гарантію на матеріали і роботи, виконати доставку матеріалів на протязі семи робочих днів. Не пропонувати аналогів по матеріалам. Послугу має виконати безпосередня організація яка має право на виконання даних видів робіт. Організація має отримати погодження у місцевих мереж теплопостачання ЖТКЕ, оформити необхідні акти прийому виконаних робіт (надання послуг), взяти на себе повну технічну підтримку у погодженнях і виготовленнях необхідної документації у місцевої ЖТКЕ”, – йдеться в додатку до оголошення.

  Житомирські школи переходять на дистанційне навчання

Ціна ремонту 113 тис. 110 грн.