У Житомирі та області на вихідних погіршиться погода

У Житомирі та області на вихідних погіршиться погода

У Житомирі та області на вихідних погіршиться погода

Сьогодні, 15:40

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 31 жовтня та 1 листопада у Житомирі та області – хмарно з проясненнями, місцями дощі та поступове зниження денної температури до 6-11о та до 2-7о уночі.

Поліцейські Житомирської області нагадують водіям та пішоходам про заходи безпеки у холодну пору року.

Шановні водії, керуючи транспортним засобом, будьте максимально обережні, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки в умовах обмеженої видимості.

Враховуйте час доби, зважаючи, що світловий день значно зменшився, стан проїзної частини та дорожнього покриття. Не забувайте вмикати ближнє світло фар чи протитуманні фари, а при зупинці – аварійну світлову сигналізацію.

Обов’язково користуйтеся пасками безпеки, дітей перевозьте, використовуючи спеціальні засоби, що дозволять убезпечити їх від травмування.

Пішоходам варто подбати про яскравий одяг та спеціальні вставки, наліпки чи нашивки, що дозволять їм стати видимими на дорозі. Пам’ятайте, що переходити дорогу треба виключно у встановлених місцях, перед цим переконавшись, що водії транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри.

  8 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ АНГЕЛА НАТАЛІЇ: ПРИВІТАЛЬНІ ЛИСТІВКИ

Зауважте, що навіть при невеликій швидкості руху водій не здатен миттєво зупинити автомобіль. Тож ніколи не виходьте на автошлях раптово, з-за припаркованого автотранспорту або інших перешкод. Знімайте навушники, якщо рухаєтесь поблизу дороги – інакше ризикуєте не почути попереджувальних сигналів про наближення автомобілів та небезпеку.

Батькам варто нагадати дітям правила дорожнього руху та власним прикладом демонструвати їх дотримання. Нагадайте їм про заборону бігати через автошлях, виїздити на переходи на велосипеді, роликах, самокатах, бордах тощо. Подбайте про вашу безпеку!