5 причин записати дитину на малювання саме зараз

5 причин записати дитину на малювання саме зараз

5 причин записати дитину на малювання саме зараз

Сьогодні, 20:03

 Образотворче мистецтво – це не тільки цікаве та веселе дозвілля, але й відіграє надважливу роль у всебічному розвитку дитини. Більше того, це унікальний інструмент для самовираження, а також чудовий засіб від стресу, котрий добре заспокоює, дарує рівновагу, затишок та внутрішній комфорт.

Рішення записати дитину на заняття з малювання https://www.babyclub.ua/features/malyuvannya.html – буде дуже правильним та вдалим, оскільки саме там дітлахи матимуть змогу не тільки розвивати малярський талант, але й вивчати різні техніки образотворчого мистецтва та ознайомлюватись з видатними художниками і їх творчістю. Отже, чому варто записати дитину на заняття з образотворчого мистецтва? Ось вам 5 вагомих причин!

Малювання розвиває дрібну моторику

Свого часу відомий український педагог Василь Сухомлинський зауважив, що розум дитини знаходиться на кінчиках її пальців. Всім відома особлива важливість та значимість розвитку дрібної моторики, оскільки вона прямо пов’язана з пам’яттю, нервовою системою, зором, увагою тощо.

Певна річ, дрібна моторика розвивається з самого народження дитини, проте регулярне заняття малюванням здатне значно прискорити цей процес.

Покращення уваги та пам’яті

Річ у тім, що малювання залучає саме ті відділи мозку, котрі, так би мовити, відповідають за утримання та перетворення образів. Тобто, аби намалювати будь-який предмет – перш за все, потрібно його згадати.

Більше того, під час малювання дитина багаторазово звертає увагу на об’єкт, який, власне, відтворює на папері (полотні), запам’ятовує його форму, колір, певні особливості тощо, а це загалом досить позитивно впливає і на увагу, і на пам’ять.

Розвиток креативності

Заняття образотворчим мистецтвом – вірна путь до розвитку креативного мислення у дитини, що є дуже важливим моментом, особливо в умовах сьогодення. Іншими словами, малювання допомагає розвивати нестандартне мислення, напрацьовує вміння передбачати різноманітні сценарії розвитку подій та відтворювати їх саме так, як потрібно.

Впливає на розвиток уяви та просторового мислення

Малювання – це унікальна можливість здійснити та передати на папір свої дитячі мрії та фантазії. І щоразу, малюючи якогось персонажа, дитина знов і знов прокручуватиме в голові його образ, особливості, відмінні характеристики. Не варто забувати і про те, що малювання допомагає:

  • Розвивати окомір;
  • Навчитися орієнтуватися в просторі;
  • Дає загальні поняття про проекцію тривимірного зображення на площині.

Розвиває емоційну стійкість

Малюючи, дитина одразу ж заспокоюється, цей процес допомагає урівноважитись та сконцентруватись на улюбленому занятті, позбутися стресу та інших негативних моментів. Саме тому, якщо ваше чадо досить часто капризує і бешкетує, спішіть записати його на заняття з образотворчого мистецтва. Це дійсно дієво.

І найголовніше, малювання – це можливість передати те, що дитині інколи важко повідати вербальним способом. В цьому, певно, найголовніша цінність образотворчого мистецтва.

  Где искать работу айтишнику?