Житомирський ФК “Полісся” виборює перемогу у матчі з “ВПК-АГРО”

Житомирський ФК "Полісся" виборює перемогу у матчі з "ВПК-АГРО"

Житомирський ФК “Полісся” виборює перемогу у матчі з “ВПК-АГРО”

Сьогодні, 10:46

У минулому турі “Полісся” закінчило свою семиматчеву серію без поразок в першій лізі, яка тягнулася з самого початку сезону. Однак це мало що змінило. Житомирський колектив, цілком справедливо, має статус міцного середняка, з яким ще жодному фавориту просто не було. Однак, одна справа налаштуватися на “Чорноморець” або “Металіст 1925”, і зовсім інша – в кожному турі демонструвати стабільність.

Пише сайт Спортивний Житомир
Перша Ліга, 10-й тур

“Полісся” – “ВПК-Агро” 3:1

Гол: Галенко Ярослав 57, Ковальов Андрій 70, Галенков Денис 88 – Мілєсін Павло 43

“Полісся”: Маханьков Володимир, Жук Вадим, Швець Сергій, Прокопчук Кирило, Власюк Андрій, Гавриленко Максим, Даудов Марат, Ковальов Андрій, Понєдєльнік Андрій, Повалій Ілля, Галенко Ярослав

“ВПК-Агро”: Шеліхов Денис, Мілєсін Павло, Сидоренко Кирило, Яременко Юрій, Смірнов Єгор, Білий Іван, Ляшенко Микола, Передистий Станіслав, Будняк Іван, Тищенко Іван, Горбаченко Владислав

Перший тайм у Києві, де зараз “Полісся” проводить домашні матчі, пройшов в односторонньому порядку. Підопічні Шищенка виглядали цікавіше, атакували флангами, а ззаду практично не допускали помилок. Ключове слово – “практично”. “ВПК-Агро” не поспішав ходити з козирів, проте вже при першій пошибці покарав господарів. Ближче до компенсованого часу, проста атака переросла в сумбурний навал, під час якого найспритнішим виявився Мілєсін – Павло точно пробив в дальній від воротаря кут.

  Гороскоп на 8 лютого для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна нервувати

Справедливість була знайдена в другому таймі. “Полісся” продовжило грати першим номером (і рахунок, і статус зобов’язували), завдяки чому і зуміли повернутися в гру. Спочатку після підбору в карному майданчику точно в кут пробив Галенко, а через 15 хвилин Ковальов потужним ударом вивів господарів вперед. Так, другий гол навряд чи дійшов до мети без рикошету, але везе лише тим, хто везе.

Остаточно зняв всі питання Галенко, який ідеально завершив контратаку своєї команди. “Полісся” довело матч до підсумкової перемоги, відновивши репутацію в очах уболівальників після минулого туру. У “ВПК-Агро” ситуація сумніша – три поразки поспіль і місце внизу таблиці. Пора прокидатися.