В Офісі президента назвали умови для жорсткого карантину в Україні

В Офісі президента назвали умови для жорсткого карантину в Україні

В Офісі президента назвали умови для жорсткого карантину в Україні

Сьогодні, 17:04

Жорсткий карантин в Україні може повернутися, якщо буде сплеск захворюваності на COVID-19. При цьому будуть братися до уваги й інші параметри.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, карантинні заходи залежать від рівня смертності, відсотка складних форм хвороби і заповнюваності лікарняних ліжок. На сьогодні в ОП уважно відстежують ситуацію з епідемією та за відповідними показниками.

Можна сказати, що зараз при зростанні загального числа хворих більше легких і середніх форм і це добре. Тим не менш, якщо суспільство не буде з розумінням відноситься до масочного режиму, до соціального дистанціювання, можливий сплеск. Тоді негайно буде введено повсюдний жорсткий карантин”, – зазначив Подоляк.

При цьому він додав, що точного параметра, наприклад, понад 10 тисяч нових випадків на добу недостатньо. А заходи будуть посилюватися, швидше за все, точково, оскільки в областях різна епідеміологічна ситуація, стан госпітальної бази та ставлення місцевої влади.

  Українцям підвищать мінімальну пенсію: коли і на скільки

“В якихось регіонах карантинні заходи будуть посилюватися. Можливий також більш жорсткий підхід до роботи торгово-розважальних комплексів і великих супермаркетів. Але все буде адаптивно”, – додав Подоляк.