В Офісі президента назвали умови для жорсткого карантину в Україні

В Офісі президента назвали умови для жорсткого карантину в Україні

В Офісі президента назвали умови для жорсткого карантину в Україні

Сьогодні, 17:04

Жорсткий карантин в Україні може повернутися, якщо буде сплеск захворюваності на COVID-19. При цьому будуть братися до уваги й інші параметри.

Про це в коментарі РБК-Україна розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, карантинні заходи залежать від рівня смертності, відсотка складних форм хвороби і заповнюваності лікарняних ліжок. На сьогодні в ОП уважно відстежують ситуацію з епідемією та за відповідними показниками.

Можна сказати, що зараз при зростанні загального числа хворих більше легких і середніх форм і це добре. Тим не менш, якщо суспільство не буде з розумінням відноситься до масочного режиму, до соціального дистанціювання, можливий сплеск. Тоді негайно буде введено повсюдний жорсткий карантин”, – зазначив Подоляк.

При цьому він додав, що точного параметра, наприклад, понад 10 тисяч нових випадків на добу недостатньо. А заходи будуть посилюватися, швидше за все, точково, оскільки в областях різна епідеміологічна ситуація, стан госпітальної бази та ставлення місцевої влади.

  Житомирянин просить небайдужих допомогти матері

“В якихось регіонах карантинні заходи будуть посилюватися. Можливий також більш жорсткий підхід до роботи торгово-розважальних комплексів і великих супермаркетів. Але все буде адаптивно”, – додав Подоляк.